aktsiaselts Pune KV-Haldus
Tegevus
aktsiaselts Pune KV-Haldus on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Aastakäive on 381.6 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #1402 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
381.6 k €
▼ 2.7%aasta-aastas
▲ 29×üle sektori mediaani
Kasum
24.4 k €
▲ 49.4%aasta-aastas
Kasumimarginaal
6.4%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
668.1 k €
Kasv
Käive
381.6 k €
▼ 2.7%
1a
▲ 2.1%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
24.4 k €
▲ 49.4%
1a
▼ 27.0%
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
381.6 k €
Kasumi trend
24.4 k €
Töötajate arvu trend
0
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital93%
- Kohustused7%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 ✓ | 381.6 k € | ▼ 2.7% | 24.4 k € | 6% | 0 | — | 668.1 k € |
| 2023 ✓ | 392.1 k € | ▼ 16.1% | 16.4 k € | 4% | 0 | — | 748.6 k € |
| 2022 ✓ | 467.4 k € | ▲ 30.4% | 28.6 k € | 6% | 0 | — | 912.3 k € |
| 2021 ✓ | 358.3 k € | ▲ 1.9% | 62.9 k € | 18% | 0 | — | 983.7 k € |
| 2020 ✓ | 351.6 k € | — | 116.8 k € | 33% | 0 | — | 920.8 k € |
| 2019 ✓ | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- Tallinn, Aiandi tn 3 korteriühistu
- OÜ Keila Apartments
- Tampe Arendus OÜ
- Servoline OÜ
- Püha Johannese Koolikoda OÜ
- OÜ Modify
- OÜ Apartment Pluss
- Viljandi linn, Kauge tn 28 korteriühistu
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa, Hunditubaka tee 7
- Registreeritud: 2005-11-28
- KMKR nr: EE101016414
- Vaata Äriregistris
Tegelikud kasusaajad
- Maris Laidvee
Juhatus (1)
- Martti Sulengo — Juhatuse liige (alates 2026-02-25)