Meremõisa OÜ
Tegevus
Meremõisa OÜ on mikroettevõte põllumajandus ja kalandus sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad” (EMTAK 02101). Aastakäive on 8.0 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub põllumajandus ja kalandus sektori #5260 kohale 8903 ettevõttest.
Ülevaade (2025)
Käive
8.0 k €
▲ 1494%aasta-aastas
▼ 2.0×alla sektori mediaani
Kasum
6.1 k €
▲ 1129%aasta-aastas
Kasumimarginaal
77.1%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
19.8 k €
Kasv
Käive
8.0 k €
▲ 1494%
1a
▲ 99.8%
3a CAGR
▲ 51.5%
5a CAGR
Kasum
6.1 k €
▲ 1129%
1a
▲ 83.2%
3a CAGR
▲ 44.3%
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
8.0 k €
Kasumi trend
6.1 k €
Töötajate arvu trend
0
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital6%
- Kohustused94%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8.0 k € | ▲ 1494% | 6.1 k € | 77% | 0 | — | 19.8 k € |
| 2024 | 500 € | · 0.0% | 500 € | 100% | 0 | — | 13.7 k € |
| 2023 | 500 € | ▼ 50.0% | 197 € | 39% | 0 | — | 5.7 k € |
| 2022 | 1.0 k € | · 0.0% | 1.0 k € | 100% | 0 | — | 3.6 k € |
| 2021 | 1.0 k € | · 0.0% | 1.0 k € | 100% | 0 | — | 17.0 k € |
| 2020 | 1.0 k € | — | 982 € | 98% | 0 | — | 17.0 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Harju maakond, Lääne-Harju vald, Meremõisa küla, Ees-Pajo
- Registreeritud: 2010-08-16
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Omandiahel
- Ulmus Invest OÜ100.00%
- Hendrik Jalakas16.00%
- Kert Jalakas16.00%
- Marten Jalakas16.00%
- Priit Jalakas16.00%
- Siim Jalakas16.00%
- Oliver Jalakas16.00%
- Ülle Jalakas4.00%
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (1)
- Siim Jalakas — Juhatuse liige (alates 2010-08-16)