Artos OÜ
Tegevus
Artos OÜ on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Kinnisvarateenuste vahendusteenus” (EMTAK 68311). Aastakäive on 73.9 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #4732 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
73.9 k €
▼ 22.5%aasta-aastas
▲ 5.7×üle sektori mediaani
Kasum
20.1 k €
▼ 32.0%aasta-aastas
Kasumimarginaal
27.3%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
141.4 k €
Kasv
Käive
73.9 k €
▼ 22.5%
1a
▼ 6.3%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
20.1 k €
▼ 32.0%
1a
▼ 25.3%
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
73.9 k €
Kasumi trend
20.1 k €
Töötajate arvu trend
0
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital79%
- Kohustused21%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 73.9 k € | ▼ 22.5% | 20.1 k € | 27% | 0 | — | 141.4 k € |
| 2023 | 95.3 k € | ▲ 46.5% | 29.6 k € | 31% | 0 | — | 121.2 k € |
| 2022 | 65.1 k € | ▼ 27.5% | 6.0 k € | 9% | 1 | 65.1 k € | 91.6 k € |
| 2021 | 89.8 k € | ▲ 92.4% | 48.2 k € | 54% | 0 | — | 85.6 k € |
| 2020 | 46.6 k € | — | 25.6 k € | 55% | 0 | — | 57.3 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- Osaühing ERIDAN DVL
- P&E Property OÜ
- Tallinn, Vabaõhumuuseumi tee 4 korteriühistu
- P.M. Marketing OÜ
- living OÜ
- Tiskre elanike MTÜ
- Jõe Invest OÜ
- Osaühing Trailborg
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Harju maakond, Harku vald, Muraste küla, Kivimäe tn 3
- Registreeritud: 2010-09-16
- KMKR nr: EE101800329
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (2)
- Helerin Oksa — Juhatuse liige (alates 2018-07-11)
- Mart Oksa — Juhatuse liige (alates 2010-09-16)