MEREVESI OÜ
Tegevus
MEREVESI OÜ on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Aastakäive on 188.5 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #2361 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
188.5 k €
▼ 14.6%aasta-aastas
▲ 14×üle sektori mediaani
Kasum
-104.9 k €
▼ 543%aasta-aastas
Kasumimarginaal
-55.6%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
-75.7 k €
Kasv
Käive
188.5 k €
▼ 14.6%
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
-104.9 k €
▼ 543%
1a
▲ 144%
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
188.5 k €
Kasumi trend
-104.9 k €
Töötajate arvu trend
0
Kapitalistruktuur
- Omakapital0%
- Kohustused100%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 188.5 k € | ▼ 14.6% | -104.9 k € | -56% | 0 | — | -75.7 k € |
| 2023 | 220.8 k € | ▲ 2550% | 23.7 k € | 11% | 0 | — | 29.2 k € |
| 2022 | 8.3 k € | — | 417 € | 5% | 0 | — | 5.5 k € |
| 2021 | 0 € | — | -7.2 k € | — | 0 | — | 5.1 k € |
| 2020 | 0 € | — | -79 € | — | 0 | — | 12.3 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- Järverahu OÜ
- Koduingel OÜ
- Narva linn, Haigla tn 10, Haigla tn 16, Kooli põik 2, Kooli põik 2a, Kooli põik 4, Kooli põik 4a korteriühistu
- Tehnopargi5 OÜ
- Tallinn, Linnamäe tee 2, Muhu tn 2 korteriühistu
- OÜ Unwind
- Tallinn, Paasiku tn 4 korteriühistu
- OÜ Alfred Apartments
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Lääne maakond, Haapsalu linn, Varni küla, Varni
- Registreeritud: 2012-09-07
- KMKR nr: EE102481310
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (2)
- Sander Raudsepp — Juhatuse liige (alates 2022-04-22)
- Reimo Põder — Juhatuse liige (alates 2015-03-23)