Tehnopargi5 OÜ
Tegevus
Tehnopargi5 OÜ on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Aastakäive on 188.8 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #2359 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
188.8 k €
▲ 0.7%aasta-aastas
▲ 14×üle sektori mediaani
Kasum
54.0 k €
▼ 5.7%aasta-aastas
Kasumimarginaal
28.6%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
476.4 k €
Kasv
Käive
188.8 k €
▲ 0.7%
1a
▲ 92.7%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
54.0 k €
▼ 5.7%
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
188.8 k €
Kasumi trend
54.0 k €
Töötajate arvu trend
0
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital28%
- Kohustused72%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 188.8 k € | ▲ 0.7% | 54.0 k € | 29% | 0 | — | 476.4 k € |
| 2023 | 187.5 k € | ▲ 22.4% | 57.2 k € | 31% | 0 | — | 422.5 k € |
| 2022 | 153.1 k € | ▲ 481% | 366.0 k € | 239% | 0 | — | 365.2 k € |
| 2021 | 26.4 k € | — | -3.2 k € | -12% | 0 | — | -727 € |
Sarnased ettevõtted
- Narva linn, Haigla tn 10, Haigla tn 16, Kooli põik 2, Kooli põik 2a, Kooli põik 4, Kooli põik 4a korteriühistu
- Tallinn, Linnamäe tee 2, Muhu tn 2 korteriühistu
- MEREVESI OÜ
- Järverahu OÜ
- Koduingel OÜ
- OÜ Alfred Apartments
- OÜ Unwind
- OÜ Estjal
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Harju maakond, Rae vald, Lehmja küla, Taevavärava tee 6b
- Registreeritud: 2021-05-03
- KMKR nr: EE102368284
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Omandiahel
- Future Invest OÜ100.00%
- Janar Asor100.00%
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (2)
- Janar Asor — Juhatuse liige (alates 2021-05-03)
- Varne Mälksoo — Juhatuse liige (alates 2021-05-03)