osaühing Melli Ehitus
Tegevus
osaühing Melli Ehitus on mikroettevõte ehitus sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Elamute ja mitteeluhoonete ehitus” (EMTAK 41001). Aastakäive on 323.4 k € ja ettevõttes töötab 3 inimest, mis paigutub ehitus sektori #2981 kohale 21 573 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
323.4 k €
▲ 41.7%aasta-aastas
▲ 8.5×üle sektori mediaani
Kasum
48.6 k €
▲ 289%aasta-aastas
Kasumimarginaal
15.0%
Töötajad
3
▲ 50.0%aasta-aastas
▲ 3.0×üle sektori mediaani
Käive töötaja kohta
107.8 k €
Tööjõukulu töötaja kohta
14.5 k €
Omakapital
51.1 k €
Kasv
Käive
323.4 k €
▲ 41.7%
1a
▲ 41.2%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
48.6 k €
▲ 289%
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
3
▲ 50.0%
1a
▲ 14.5%
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
323.4 k €
Kasumi trend
48.6 k €
Töötajate arvu trend
3
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital48%
- Kohustused52%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 323.4 k € | ▲ 41.7% | 48.6 k € | 15% | 3 | 107.8 k € | 51.1 k € |
| 2023 | 228.2 k € | ▲ 26.0% | -25.7 k € | -11% | 2 | 114.1 k € | 2.5 k € |
| 2022 | 181.2 k € | ▲ 57.8% | 24.5 k € | 14% | 2 | 90.6 k € | 27.0 k € |
| 2021 | 114.8 k € | ▼ 15.0% | -6.9 k € | -6% | 2 | 57.4 k € | 2.5 k € |
| 2020 | 135.0 k € | — | -12.3 k € | -9% | 2 | 67.5 k € | 2.5 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- Grow Up Group OÜ
- VagMar OÜ
- Sprinktek OÜ
- Vorteko OÜ
- HLME Solutions OÜ
- Juhtmejukud OÜ
- Tero Ehitus OÜ
- Mame Via OÜ
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Saare maakond, Saaremaa vald, Laadjala küla, Meka
- Registreeritud: 2013-03-04
- KMKR nr: EE101618456
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (1)
- Meelis Mäeots — Juhatuse liige (alates 2013-03-04)