OÜ Sakalamaad
Tegevus
OÜ Sakalamaad on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Aastakäive on 797.1 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #745 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
797.1 k €
▲ 42.3%aasta-aastas
▲ 61×üle sektori mediaani
Kasum
380.8 k €
▼ 8.5%aasta-aastas
Kasumimarginaal
47.8%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
3.54 M €
Kasv
Käive
797.1 k €
▲ 42.3%
1a
▲ 28.4%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
380.8 k €
▼ 8.5%
1a
▲ 28.1%
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
797.1 k €
Kasumi trend
380.8 k €
Töötajate arvu trend
0
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital56%
- Kohustused44%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 ✓ | 797.1 k € | ▲ 42.3% | 380.8 k € | 48% | 0 | — | 3.54 M € |
| 2023 ✓ | 560.0 k € | ▲ 22.1% | 416.1 k € | 74% | 0 | — | 3.16 M € |
| 2022 ✓ | 458.6 k € | ▲ 21.7% | 310.7 k € | 68% | 0 | — | 2.74 M € |
| 2021 ✓ | 376.8 k € | ▲ 13.5% | 181.0 k € | 48% | 0 | — | 2.43 M € |
| 2020 ✓ | 332.1 k € | — | 240.7 k € | 72% | 0 | — | 2.25 M € |
| 2019 ✓ | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- Lai 9 OÜ
- Arensburg Properties OÜ
- V.A.O. Grupp OÜ
- OSAÜHING KRUUSON KAUBANDUS
- Tartu vald, Laeva küla, Masti tee 8 korteriühistu
- Kinnistu OÜ
- Ceres Kinnisvara OÜ
- EhitusProspekt OÜ
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Viljandi maakond, Viljandi linn, Arkaadia aed 5
- Registreeritud: 2013-08-06
- KMKR nr: EE101682084
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (1)
- Ants Aidla — Juhatuse liige (alates 2013-08-06)