Arensburg Properties OÜ
Tegevus
Arensburg Properties OÜ on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Aastakäive on 796.0 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #746 kohale 32 066 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
796.0 k €
▲ 3.5%aasta-aastas
▲ 61×üle sektori mediaani
Kasum
416.8 k €
▼ 7.7%aasta-aastas
Kasumimarginaal
52.4%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
4.53 M €
Kasv
Käive
796.0 k €
▲ 3.5%
1a
▲ 3.2%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
416.8 k €
▼ 7.7%
1a
▲ 6.0%
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
796.0 k €
Kasumi trend
416.8 k €
Töötajate arvu trend
0
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital55%
- Kohustused45%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 ✓ | 796.0 k € | ▲ 3.5% | 416.8 k € | 52% | 0 | — | 4.53 M € |
| 2023 ✓ | 769.1 k € | ▲ 3.5% | 451.6 k € | 59% | 0 | — | 4.46 M € |
| 2022 ✓ | 743.4 k € | ▲ 2.6% | 378.9 k € | 51% | 0 | — | 4.01 M € |
| 2021 ✓ | 724.3 k € | · 0.0% | 349.7 k € | 48% | 0 | — | 3.82 M € |
| 2020 ✓ | 724.3 k € | — | 353.0 k € | 49% | 0 | — | 3.65 M € |
| 2019 ✓ | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- V.A.O. Grupp OÜ
- OÜ Sakalamaad
- Lai 9 OÜ
- Tartu vald, Laeva küla, Masti tee 8 korteriühistu
- EhitusProspekt OÜ
- Hüüru Kinnisvara OÜ
- FI Kinnisvara OÜ
- OSAÜHING KRUUSON KAUBANDUS
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Aiandi tn 13/2
- Registreeritud: 2017-07-18
- KMKR nr: EE101990226
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Omandiahel
- MAXIMA Eesti OÜ100.00%
- MAXIMA GRUPĖ, UAB67.00%
- Maxima LT, UAB33.00%
Tegelikud kasusaajad
- NERIUS NUMA
Juhatus (1)
- Toomas Veskimäe — Juhatuse liige (alates 2025-06-27)