Valga Mets OÜ
Tegevus
Valga Mets OÜ on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Aastakäive on 175.1 k € ja ettevõttes töötab 4 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #2490 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
175.1 k €
▼ 74.0%aasta-aastas
▲ 13×üle sektori mediaani
Kasum
2.3 k €
▼ 96.6%aasta-aastas
Kasumimarginaal
1.3%
Töötajad
4
▲ 33.3%aasta-aastas
Käive töötaja kohta
43.8 k €
Tööjõukulu töötaja kohta
11.1 k €
Omakapital
746.5 k €
Kasv
Käive
175.1 k €
▼ 74.0%
1a
▼ 20.9%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
2.3 k €
▼ 96.6%
1a
▼ 70.2%
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
4
▲ 33.3%
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
175.1 k €
Kasumi trend
2.3 k €
Töötajate arvu trend
4
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital60%
- Kohustused40%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 175.1 k € | ▼ 74.0% | 2.3 k € | 1% | 4 | 43.8 k € | 746.5 k € |
| 2023 | 672.8 k € | ▲ 4.8% | 68.4 k € | 10% | 3 | 224.3 k € | 744.1 k € |
| 2022 | 642.1 k € | ▲ 81.2% | 103.1 k € | 16% | 3 | 214.0 k € | 675.7 k € |
| 2021 | 354.4 k € | ▲ 84.9% | 87.3 k € | 25% | 0 | — | 572.6 k € |
| 2020 | 191.7 k € | — | 46.4 k € | 24% | 0 | — | 485.3 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- Tallinn, Linnamäe tee 8 korteriühistu
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Valga maakond, Valga vald, Tsirguliina alevik, Tehnika tn 6
- Registreeritud: 2013-08-29
- KMKR nr: EE101687704
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (1)
- Andrus Asi — Juhatuse liige (alates 2013-08-29)