Viimsi Properties OÜ
Tegevus
Viimsi Properties OÜ on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Aastakäive on 631.6 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #929 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
631.6 k €
▲ 0.9%aasta-aastas
▲ 48×üle sektori mediaani
Kasum
99.5 k €
▼ 49.6%aasta-aastas
Kasumimarginaal
15.8%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
458.9 k €
Kasv
Käive
631.6 k €
▲ 0.9%
1a
▲ 28.2%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
99.5 k €
▼ 49.6%
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
631.6 k €
Kasumi trend
99.5 k €
Töötajate arvu trend
0
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital6%
- Kohustused94%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 ✓ | 631.6 k € | ▲ 0.9% | 99.5 k € | 16% | 0 | — | 458.9 k € |
| 2023 ✓ | 626.1 k € | ▲ 12.6% | 197.5 k € | 32% | 0 | — | 359.4 k € |
| 2022 ✓ | 555.9 k € | ▲ 85.3% | 111.6 k € | 20% | 0 | — | 161.9 k € |
| 2021 ✓ | 300.0 k € | ▼ 0.0% | -14.7 k € | -5% | 0 | — | 50.3 k € |
| 2020 ✓ | 300.1 k € | — | 49.6 k € | 17% | 0 | — | 65.0 k € |
| 2019 ✓ | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- Nõmmekeskuse Kodu OÜ
- OÜ RAUA KAPITAL
- Raadi Property OÜ
- Poordi 3 OÜ
- LIFT99 TLN OÜ
- Osaühing Sintos Invest
- EfTEN SPV11 OÜ
- ELON OÜ
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Lelle tn 24
- Registreeritud: 2018-12-19
- KMKR nr: EE102169564
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Tegelikud kasusaajad
- Eva Pernilla Claesson
- Malin Helena Stenström Claesson
- Nina Charlotte Claesson
- Per Johan Claesson
Juhatus (1)
- Per Johan Claesson — Juhatuse liige (alates 2021-01-26)