Tallinn, Õismäe tee 117 // 119 // 121 korteriühistu
Tegevus
Tallinn, Õismäe tee 117 // 119 // 121 korteriühistu on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)” (EMTAK 68321). Aastakäive on 112.3 k € ja ettevõttes töötab 2 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #3419 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
112.3 k €
▲ 13.2%aasta-aastas
▲ 8.6×üle sektori mediaani
Kasum
28.0 k €
▲ 96.1%aasta-aastas
Kasumimarginaal
25.0%
Töötajad
2
· 0.0%aasta-aastas
Käive töötaja kohta
56.1 k €
Tööjõukulu töötaja kohta
18.9 k €
Omakapital
76.2 k €
Kasv
Käive
112.3 k €
▲ 13.2%
1a
▲ 41.0%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
28.0 k €
▲ 96.1%
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
2
· 0.0%
1a
▲ 26.0%
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
112.3 k €
Kasumi trend
28.0 k €
Töötajate arvu trend
2
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital18%
- Kohustused82%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 112.3 k € | ▲ 13.2% | 28.0 k € | 25% | 2 | 56.1 k € | 76.2 k € |
| 2023 | 99.2 k € | ▲ 31.8% | 14.3 k € | 14% | 2 | 49.6 k € | 48.2 k € |
| 2022 | 75.3 k € | ▲ 88.1% | 2.0 k € | 3% | 1 | 75.3 k € | 33.9 k € |
| 2021 | 40.0 k € | ▼ 1.4% | -4.5 k € | -11% | 1 | 40.0 k € | 31.9 k € |
| 2020 | 40.6 k € | — | -4.2 k € | -10% | 1 | 40.6 k € | 36.4 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- NewIncome OÜ
- Osaühing Vitelix
- osaühing KUKKEL
- Jõgeva vald, Jõgeva linn, Kivi tn 3 korteriühistu
- Tallinn, Endla tn 19b korteriühistu
- Spordimehed OÜ
- Reiska RE OÜ
- Burfa Real Estate OÜ
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Õismäe tee 119-2
- Registreeritud: 1998-12-04
- Vaata Äriregistris
Tegelikud kasusaajad
Ettevõte ei ole kasusaajaid esitanud või on neist vabastatud.
Juhatus (6)
- Gunnar Laikask — Juhatuse liige (alates 2022-08-09)
- Igor Litvinenko — Juhatuse liige (alates 2022-08-09)
- Ivan Tretjakov — Juhatuse liige (alates 2022-08-09)
- Piret Tulpe — Juhatuse liige (alates 2022-08-09)
- Ahto Liiviste — Juhatuse liige (alates 2017-12-30)
- Eha Ok — Juhatuse liige (alates 2017-12-30)