NewIncome OÜ
Tegevus
NewIncome OÜ on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Aastakäive on 112.3 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #3417 kohale 32 066 ettevõttest.
Ülevaade (2025)
Käive
112.3 k €
▼ 1.8%aasta-aastas
▲ 8.6×üle sektori mediaani
Kasum
25.6 k €
▲ 14.3%aasta-aastas
Kasumimarginaal
22.8%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
801.0 k €
Kasv
Käive
112.3 k €
▼ 1.8%
1a
▲ 0.5%
3a CAGR
▲ 5.6%
5a CAGR
Kasum
25.6 k €
▲ 14.3%
1a
▼ 33.7%
3a CAGR
▼ 30.6%
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
112.3 k €
Kasumi trend
25.6 k €
Töötajate arvu trend
0
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital56%
- Kohustused44%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 112.3 k € | ▼ 1.8% | 25.6 k € | 23% | 0 | — | 801.0 k € |
| 2024 | 114.4 k € | ▼ 0.5% | 22.4 k € | 20% | 0 | — | 775.3 k € |
| 2023 | 115.0 k € | ▲ 4.0% | 33.6 k € | 29% | 0 | — | 752.9 k € |
| 2022 | 110.5 k € | ▲ 5.9% | 88.1 k € | 80% | 0 | — | 719.3 k € |
| 2021 | 104.4 k € | ▲ 22.0% | 12.2 k € | 12% | 0 | — | 631.2 k € |
| 2020 | 85.5 k € | — | 159.5 k € | 187% | 0 | — | 619.0 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- Tallinn, Õismäe tee 117 // 119 // 121 korteriühistu
- Osaühing Vitelix
- osaühing KUKKEL
- Jõgeva vald, Jõgeva linn, Kivi tn 3 korteriühistu
- Tallinn, Endla tn 19b korteriühistu
- Reiska RE OÜ
- Spordimehed OÜ
- Burfa Real Estate OÜ
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Harju maakond, Viimsi vald, Pärnamäe küla, Lageda tee 4-2
- Registreeritud: 2014-08-29
- KMKR nr: EE102103685
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Omandiahel
- Hannes Laaser50.00%
- Legacy OÜ50.00%
- Kardo Kõiv100.00%
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (1)
- Kardo Kõiv — Juhatuse liige (alates 2015-03-04)