Haapsalu linn, Linda tn 9 korteriühistu
Tegevus
Haapsalu linn, Linda tn 9 korteriühistu on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)” (EMTAK 68321). Aastakäive on 449 € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #27061 kohale 32 066 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
449 €
▲ 23.0%aasta-aastas
▼ 29×alla sektori mediaani
Kasum
-242 €
▲ 31.1%aasta-aastas
Kasumimarginaal
-53.9%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
1.7 k €
Kasv
Käive
449 €
▲ 23.0%
1a
▼ 3.1%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
-242 €
▲ 31.1%
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
449 €
Kasumi trend
-242 €
Töötajate arvu trend
0
Kapitalistruktuur
- Omakapital61%
- Kohustused39%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 449 € | ▲ 23.0% | -242 € | -54% | 0 | — | 1.7 k € |
| 2023 | 365 € | ▼ 10.5% | -351 € | -96% | 0 | — | 1.9 k € |
| 2022 | 408 € | ▼ 17.4% | 219 € | 54% | 0 | — | 2.3 k € |
| 2021 | 494 € | ▼ 0.2% | 380 € | 77% | 0 | — | 2.0 k € |
| 2020 | 495 € | — | 403 € | 81% | 0 | — | 1.7 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- Hooneühistu Ed. Vilde tee 121 D
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Lääne maakond, Haapsalu linn, Haapsalu linn, Linda tn 9-7
- Registreeritud: 1998-12-28
- Vaata Äriregistris
Tegelikud kasusaajad
Ettevõte ei ole kasusaajaid esitanud või on neist vabastatud.
Juhatus (1)
- Taavi Käsk — Juhatuse liige (alates 2018-01-07)