Hooneühistu Jõe 74A
Tegevus
Hooneühistu Jõe 74A on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)” (EMTAK 68321). Aastakäive on 300 € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #27243 kohale 32 066 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
300 €
▼ 73.1%aasta-aastas
▼ 44×alla sektori mediaani
Kasum
-646 €
▼ 406%aasta-aastas
Kasumimarginaal
-215.3%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
1.1 k €
Kasv
Käive
300 €
▼ 73.1%
1a
▲ 38.9%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
-646 €
▼ 406%
1a
▼ 1.9%
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
300 €
Kasumi trend
-646 €
Töötajate arvu trend
0
Kapitalistruktuur
- Omakapital95%
- Kohustused5%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 ✓ | 300 € | ▼ 73.1% | -646 € | -215% | 0 | — | 1.1 k € |
| 2023 | 1.1 k € | ▲ 487% | 211 € | 19% | 0 | — | 1.7 k € |
| 2022 | 190 € | ▲ 69.6% | -773 € | -407% | 0 | — | 1.5 k € |
| 2021 | 112 € | ▲ 489% | -685 € | -612% | 0 | — | 2.3 k € |
| 2020 | 19 € | — | -532 € | -2800% | 0 | — | 3.0 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- MHM Property Holding osaühing
- HOONEÜHISTU KUNGLA-5
- Kuldbis House OÜ
- Tallinn, Seebi tn 32c korteriühistu
- Kolmas Kuus OÜ
- AVM OÜ
- OÜ FOEDUS
- Vasara 50 OÜ
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Harju maakond, Keila linn, Jõe tn 74a
- Registreeritud: 1999-02-05
- Vorm: hooneühistu
- Vaata Äriregistris
Tegelikud kasusaajad
Ettevõte ei ole kasusaajaid esitanud või on neist vabastatud.
Juhatus (2)
- Avo Kivinukk — Juhatuse liige (alates 2017-11-07)
- Priit Talur — Juhatuse liige (alates 2008-03-13)