Tallinn, Kullassepa tn 4 // Niguliste tn 2 korteriühistu
Tegevus
Tallinn, Kullassepa tn 4 // Niguliste tn 2 korteriühistu on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)” (EMTAK 68321). Aastakäive on 60.8 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #5483 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
60.8 k €
▼ 33.0%aasta-aastas
▲ 4.7×üle sektori mediaani
Kasum
548 €
▲ 225%aasta-aastas
Kasumimarginaal
0.9%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
18.2 k €
Kasv
Käive
60.8 k €
▼ 33.0%
1a
▲ 2.7%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
548 €
▲ 225%
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
60.8 k €
Kasumi trend
548 €
Töötajate arvu trend
0
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital37%
- Kohustused63%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 60.8 k € | ▼ 33.0% | 548 € | 1% | 0 | — | 18.2 k € |
| 2023 | 90.8 k € | ▲ 41.9% | -437 € | -0% | 0 | — | 17.7 k € |
| 2022 | 64.0 k € | ▲ 13.8% | -98 € | -0% | 0 | — | 18.1 k € |
| 2021 | 56.2 k € | ▲ 11.9% | -1.1 k € | -2% | 0 | — | 18.2 k € |
| 2020 | 50.2 k € | — | 275 € | 1% | 0 | — | 19.3 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- Osaühing Jäärak
- OÜ Sherlock Homes
- RT Haldus OÜ
- Tartu linn, Turu tn 3 korteriühistu
- Cloud Grupp OÜ
- Kambja vald, Ülenurme alevik, Tartu mnt 1 korteriühistu
- Osaühing GT Motors
- Osaühing ARTEX TRADE
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Niguliste tn 2
- Registreeritud: 2000-05-11
- Vaata Äriregistris
Tegelikud kasusaajad
Ettevõte ei ole kasusaajaid esitanud või on neist vabastatud.
Juhatus (5)
- Heli Ainjärv — Juhatuse liige (alates 2024-08-13)
- Heli Soomaa — Juhatuse liige (alates 2024-08-13)
- Kari Leini — Juhatuse liige (alates 2024-08-13)
- Kristel Engel — Juhatuse liige (alates 2024-08-13)
- Tarmo Neuhaus — Juhatuse liige (alates 2017-12-30)