OÜ VäärtVara
Tegevus
OÜ VäärtVara on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel” (EMTAK 6832). Aastakäive on 310 € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #27235 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
310 €
▼ 30.3%aasta-aastas
▼ 42×alla sektori mediaani
Kasum
-441 €
▲ 41.2%aasta-aastas
Kasumimarginaal
-142.3%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
2.3 k €
Kasv
Käive
310 €
▼ 30.3%
1a
▲ 18.6%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
-441 €
▲ 41.2%
1a
▼ 47.5%
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
310 €
Kasumi trend
-441 €
Töötajate arvu trend
0
Kapitalistruktuur
- Omakapital5%
- Kohustused95%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 310 € | ▼ 30.3% | -441 € | -142% | 0 | — | 2.3 k € |
| 2023 | 445 € | ▲ 510% | -750 € | -169% | 0 | — | 2.8 k € |
| 2022 | 73 € | ▼ 60.8% | -1.7 k € | -2303% | 0 | — | 2.5 k € |
| 2021 | 186 € | ▼ 17.0% | -3.0 k € | -1634% | 0 | — | 2.7 k € |
| 2020 | 224 € | — | -401 € | -179% | 0 | — | 2.2 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- aiandusühistu Tare
- NPR Grupp OÜ
- Puhangu 11 Hooneühistu
- Hooneühistu Greendoors
- Home Vara kinnisvarabüroo OÜ
- Hooneühistu Salu
- Kiili vald, Kangru alevik, Rukkilille tn 5 korteriühistu
- Rakvere linn, Rägavere tee 12 korteriühistu
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Rapla maakond, Rapla vald, Ülejõe küla, Kaskede tee 3
- Registreeritud: 2002-11-15
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (1)
- Tarmo Peterson — Juhatuse liige (alates 2006-01-02)