Puhangu 11 Hooneühistu
Tegevus
Puhangu 11 Hooneühistu on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)” (EMTAK 68321). Aastakäive on 310 € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #27232 kohale 32 066 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
310 €
▲ 28.1%aasta-aastas
▼ 42×alla sektori mediaani
Kasum
0 €
—
Kasumimarginaal
0.0%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
2.6 k €
Kasv
Käive
310 €
▲ 28.1%
1a
▲ 1.3%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
0 €
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
310 €
Kasumi trend
0 €
Töötajate arvu trend
0
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital97%
- Kohustused3%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 ✓ | 310 € | ▲ 28.1% | 0 € | 0% | 0 | — | 2.6 k € |
| 2023 ✓ | 242 € | ▼ 21.9% | 0 € | 0% | 0 | — | 2.6 k € |
| 2022 ✓ | 310 € | ▲ 4.0% | 0 € | 0% | 0 | — | 2.6 k € |
| 2021 | 298 € | ▲ 62.8% | 0 € | 0% | 0 | — | 2.6 k € |
| 2020 | 183 € | — | 0 € | 0% | 0 | — | 2.6 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- Hooneühistu Greendoors
- OÜ VäärtVara
- NPR Grupp OÜ
- aiandusühistu Tare
- Home Vara kinnisvarabüroo OÜ
- Kiili vald, Kangru alevik, Rukkilille tn 5 korteriühistu
- Hooneühistu Salu
- Rakvere linn, Rägavere tee 12 korteriühistu
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Sõle tn 75-22
- Registreeritud: 1999-07-07
- Vorm: hooneühistu
- Vaata Äriregistris
Tegelikud kasusaajad
Ettevõte ei ole kasusaajaid esitanud või on neist vabastatud.
Juhatus (1)
- Sergey Ivanov — Juhatuse liige (alates 2017-11-07)