Tulundusühistu JEWE
Activity
Tulundusühistu JEWE is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Annual revenue stands at 12.2 k € with 0 employees, ranks #16491 of 32,066 in real estate.
Overview (2024)
Revenue
12.2 k €
▲ 3.3%YoY
▼ 1.1×below industry median
Profit
-5.3 k €
▲ 57.8%YoY
Profit margin
-43.1%
Employees
0
—
Revenue per employee
—
Cost per employee
—
Equity
225.4 k €
Growth
Revenue
12.2 k €
▲ 3.3%
1y
▲ 0.5%
3y CAGR
—
5y CAGR
Profit
-5.3 k €
▲ 57.8%
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Employees
0
—
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
12.2 k €
Profit trend
-5.3 k €
Headcount trend
0
Capital structure
- Equity100%
- Liabilities0%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 ✓ | 12.2 k € | ▲ 3.3% | -5.3 k € | -43% | 0 | — | 225.4 k € |
| 2023 ✓ | 11.8 k € | ▲ 0.3% | -12.5 k € | -106% | 0 | — | 230.7 k € |
| 2022 ✓ | 11.8 k € | ▼ 2.0% | 6.7 k € | 57% | 0 | — | 243.1 k € |
| 2021 | 12.0 k € | ▲ 2.9% | 8.0 k € | 67% | 0 | — | 236.4 k € |
| 2020 | 11.7 k € | — | 6.9 k € | 59% | 0 | — | 228.4 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- JUHAN HÕBEDA PÄRANDI SÄILITAMISE ÜHING
- TechLike OÜ
- Osaühing Trigonord
- OÜ POINT KINNISVARA
- Kilvet Design OÜ
- Tallinn, Laulupeo tn 9 korteriühistu
- Loksa linn, Lasteaia tn 10 korteriühistu
- Tallinn, Herne tn 22 // Magasini tn 19 korteriühistu
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Ida-Viru maakond, Alutaguse vald, Kauksi küla, Jeve
- Registered: 1996-05-08
- VAT no.: EE100138801
- Form: piiratud vastutusega tulundusühistu
- View in Business Register
Beneficial owners
Board (2)
- Erika Gorjatševa — Juhatuse liige (since 2004-02-02)
- Ljudmila Novikova — Juhatuse liige (since 2003-07-02)