Osaühing Medicorum
Activity
Osaühing Medicorum is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Annual revenue stands at 56.2 k € with 0 employees, ranks #5820 of 32,066 in real estate.
Overview (2024)
Revenue
56.2 k €
▲ 7.3%YoY
▲ 4.3×above industry median
Profit
34.5 k €
▲ 19.8%YoY
Profit margin
61.5%
Employees
0
—
Revenue per employee
—
Cost per employee
—
Equity
226.0 k €
Growth
Revenue
56.2 k €
▲ 7.3%
1y
▲ 11.7%
3y CAGR
—
5y CAGR
Profit
34.5 k €
▲ 19.8%
1y
▲ 17.5%
3y CAGR
—
5y CAGR
Employees
0
—
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
56.2 k €
Profit trend
34.5 k €
Headcount trend
0
Revenue to profit
Capital structure
- Equity88%
- Liabilities12%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 56.2 k € | ▲ 7.3% | 34.5 k € | 61% | 0 | — | 226.0 k € |
| 2023 | 52.4 k € | ▲ 6.6% | 28.8 k € | 55% | 0 | — | 191.5 k € |
| 2022 | 49.1 k € | ▲ 21.8% | 25.2 k € | 51% | 0 | — | 162.6 k € |
| 2021 | 40.3 k € | ▲ 2.8% | 21.3 k € | 53% | 0 | — | 137.4 k € |
| 2020 | 39.2 k € | — | 17.9 k € | 46% | 0 | — | 116.1 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- PC Invest OÜ
- Aia Maja I OÜ
- KESSU VARAD OÜ
- City Audit OÜ
- E.LEE INVEST OÜ
- Jõhvi vald, Jõhvi linn, Vahe tn 8 korteriühistu
- Tartu linn, Pepleri tn 8 korteriühistu
- Tallinn, Sõpruse pst 225 korteriühistu
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Harju maakond, Jõelähtme vald, Jõelähtme küla, Kiriku tee 11
- Registered: 1996-03-13
- View in Business Register
Shareholders
Beneficial owners
Board (1)
- Marje Pihl — Juhatuse liige (since 2007-09-17)