osaühing TAVATEX
Activity
osaühing TAVATEX is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Annual revenue stands at 58.2 k € with 0 employees, ranks #5667 of 32,066 in real estate.
Overview (2025)
Revenue
58.2 k €
▼ 1.6%YoY
▲ 4.5×above industry median
Profit
-25.1 k €
▼ 420%YoY
Profit margin
-43.2%
Employees
0
—
Revenue per employee
—
Cost per employee
—
Equity
670.3 k €
Growth
Revenue
58.2 k €
▼ 1.6%
1y
▲ 9.9%
3y CAGR
▲ 6.9%
5y CAGR
Profit
-25.1 k €
▼ 420%
1y
▲ 159%
3y CAGR
▼ 14.3%
5y CAGR
Employees
0
—
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
58.2 k €
Profit trend
-25.1 k €
Headcount trend
0
Capital structure
- Equity79%
- Liabilities21%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 58.2 k € | ▼ 1.6% | -25.1 k € | -43% | 0 | — | 670.3 k € |
| 2024 | 59.2 k € | ▲ 12.4% | 7.9 k € | 13% | 0 | — | 745.4 k € |
| 2023 | 52.6 k € | ▲ 20.2% | 149.3 k € | 284% | 0 | — | 782.8 k € |
| 2022 | 43.8 k € | ▲ 0.9% | -1.4 k € | -3% | 0 | — | 667.0 k € |
| 2021 | 43.4 k € | ▲ 4.2% | 4.3 k € | 10% | 0 | — | 689.6 k € |
| 2020 | 41.7 k € | — | -54.5 k € | -131% | 0 | — | 685.3 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- MaheMaa OÜ
- Tallinn, Kullerkupu tn 11 // Mooni tn 18 korteriühistu
- Livida PV OÜ
- Pärnu linn, Metsa tn 2 korteriühistu
- IM PROJECT OÜ
- Pargi Haldus OÜ
- Mustvee vald, Kääpa küla, Kääpa keskus 8 korteriühistu
- HTP Haldus OÜ
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Registered: 1996-08-26
- View in Business Register
Shareholders
Beneficial owners
Board (1)
- Maija-Riitta Hyöky — Juhatuse liige (since 2015-08-13)