osaühing Vivarone
Activity
osaühing Vivarone is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Annual revenue stands at 190.7 k € with 0 employees, ranks #2350 of 32,071 in real estate.
Overview (2024)
Revenue
190.7 k €
▲ 1.0%YoY
▲ 15×above industry median
Profit
94.2 k €
▼ 2.0%YoY
Profit margin
49.4%
Employees
0
—
Revenue per employee
—
Cost per employee
—
Equity
792.5 k €
Growth
Revenue
190.7 k €
▲ 1.0%
1y
▲ 2.0%
3y CAGR
—
5y CAGR
Profit
94.2 k €
▼ 2.0%
1y
▲ 4.4%
3y CAGR
—
5y CAGR
Employees
0
—
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
190.7 k €
Profit trend
94.2 k €
Headcount trend
0
Revenue to profit
Capital structure
- Equity59%
- Liabilities41%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 190.7 k € | ▲ 1.0% | 94.2 k € | 49% | 0 | — | 792.5 k € |
| 2023 | 188.8 k € | ▲ 2.9% | 96.1 k € | 51% | 0 | — | 698.3 k € |
| 2022 | 183.4 k € | ▲ 2.2% | 85.2 k € | 46% | 0 | — | 602.2 k € |
| 2021 | 179.5 k € | ▼ 3.8% | 82.7 k € | 46% | 0 | — | 538.4 k € |
| 2020 | 186.7 k € | — | 95.8 k € | 51% | 0 | — | 455.7 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- Narva linn, Rahu tn 14 korteriühistu
- OÜ Rohu Maja
- Osaühing Datatec International
- Aventor OÜ
- Tallinn, Angerja tn 3 korteriühistu
- Sihtasutus Tartu Pauluse Kirik
- Tapa vald, Tapa linn, Pikk tn 26 korteriühistu
- ITT Capital OÜ
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Roosikrantsi tn 17-5
- Registered: 1996-08-08
- VAT no.: EE101434601
- View in Business Register
Shareholders
Beneficial owners
Board (1)
- Jaan Manitski — juhatuse liige (juhataja) (since 1996-09-17)