Osaühing Visiit SV
Activity
Osaühing Visiit SV is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Annual revenue stands at 53.4 k € with 0 employees, ranks #6056 of 32,066 in real estate.
Overview (2025)
Revenue
53.4 k €
▲ 13.1%YoY
▲ 4.1×above industry median
Profit
42.8 k €
▲ 118%YoY
Profit margin
80.2%
Employees
0
—
Revenue per employee
—
Cost per employee
—
Equity
132.0 k €
Growth
Revenue
53.4 k €
▲ 13.1%
1y
▲ 4.4%
3y CAGR
▲ 5.8%
5y CAGR
Profit
42.8 k €
▲ 118%
1y
—
3y CAGR
▲ 84.9%
5y CAGR
Employees
0
—
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
53.4 k €
Profit trend
42.8 k €
Headcount trend
0
Revenue to profit
Capital structure
- Equity94%
- Liabilities6%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 53.4 k € | ▲ 13.1% | 42.8 k € | 80% | 0 | — | 132.0 k € |
| 2024 | 47.2 k € | ▲ 8.4% | 19.6 k € | 42% | 0 | — | 89.2 k € |
| 2023 | 43.5 k € | ▼ 7.2% | 16.4 k € | 38% | 0 | — | 69.5 k € |
| 2022 | 46.9 k € | ▲ 9.9% | -4.5 k € | -10% | 1 | 46.9 k € | 53.2 k € |
| 2021 | 42.7 k € | ▲ 6.1% | 3.3 k € | 8% | 1 | 42.7 k € | 57.6 k € |
| 2020 | 40.2 k € | — | 2.0 k € | 5% | 1 | 40.2 k € | 54.4 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- OÜ J28
- Narva linn, A. Puškini tn 12 korteriühistu
- Pärnu linn, Mai tn 8 korteriühistu
- Illek Haldus OÜ
- Maardu linn, Kellamäe tn 14 korteriühistu
- AVR Fischer OÜ
- Haapsalu linn, Kastani tn 12 korteriühistu
- Ilumajakas OÜ
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Lääne-Viru maakond, Rakvere linn, Vabaduse tn 16
- Registered: 1996-10-14
- View in Business Register
Shareholders
Beneficial owners
Board (1)
- Toomas Pundi — Juhatuse liige (since 1996-10-14)