osaühing WERELEND VARA
Activity
osaühing WERELEND VARA is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Annual revenue stands at 420.7 k € with 5 employees, ranks #1292 of 32,066 in real estate.
Overview (2024)
Revenue
420.7 k €
▼ 10.9%YoY
▲ 32×above industry median
Profit
18.8 k €
▲ 24.8%YoY
Profit margin
4.5%
Employees
5
▲ 25.0%YoY
Revenue per employee
84.1 k €
Cost per employee
-15.5 k €
Equity
2.43 M €
Growth
Revenue
420.7 k €
▼ 10.9%
1y
▲ 6.6%
3y CAGR
—
5y CAGR
Profit
18.8 k €
▲ 24.8%
1y
▼ 16.4%
3y CAGR
—
5y CAGR
Employees
5
▲ 25.0%
1y
▲ 7.7%
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
420.7 k €
Profit trend
18.8 k €
Headcount trend
5
Revenue to profit
Capital structure
- Equity91%
- Liabilities9%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 420.7 k € | ▼ 10.9% | 18.8 k € | 4% | 5 | 84.1 k € | 2.43 M € |
| 2023 ✓ | 472.4 k € | ▲ 18.0% | 15.1 k € | 3% | 4 | 118.1 k € | 2.56 M € |
| 2022 ✓ | 400.5 k € | ▲ 15.3% | 23.4 k € | 6% | 4 | 100.1 k € | 2.65 M € |
| 2021 ✓ | 347.4 k € | ▲ 12.1% | 32.3 k € | 9% | 4 | 86.8 k € | 2.77 M € |
| 2020 ✓ | 310.0 k € | — | 93.6 k € | 30% | 3 | 103.3 k € | 2.82 M € |
| 2019 ✓ | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- Viru Hoolekande Aktsiaselts
- Hiiumaa vald, Käina alevik, Mäe tn 5 korteriühistu
- Maanteeprojekt OÜ
- Sunray Estate OÜ
- Viljandi linn, Suur-Kaare tn 43 korteriühistu
- Maardu Tervisemaja OÜ
- Pirita Tee Holding OÜ
- OÜ Scanweld Ehitus
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Ida-Viru maakond, Jõhvi vald, Altküla, Altküla tee 2
- Registered: 1997-11-13
- VAT no.: EE100335303
- View in Business Register
Shareholders
Beneficial owners
Board (4)
- Johanna Tartlan — Juhatuse liige (since 2024-10-17)
- Gerttu Sammel — Juhatuse liige (since 2020-03-13)
- Gert Tartlan — Juhatuse liige (since 2018-01-16)
- Evelin Tartlan — Juhatuse liige (since 2010-06-10)