TULUNDUSÜHISTU BUMERANG
Activity
TULUNDUSÜHISTU BUMERANG is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Annual revenue stands at 30.4 k € with 0 employees, ranks #9798 of 32,066 in real estate.
Overview (2024)
Revenue
30.4 k €
▼ 3.2%YoY
▲ 2.3×above industry median
Profit
11.5 k €
▲ 37.6%YoY
Profit margin
37.9%
Employees
0
—
Revenue per employee
—
Cost per employee
—
Equity
18.9 k €
Growth
Revenue
30.4 k €
▼ 3.2%
1y
▼ 7.0%
3y CAGR
—
5y CAGR
Profit
11.5 k €
▲ 37.6%
1y
▼ 23.6%
3y CAGR
—
5y CAGR
Employees
0
—
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
30.4 k €
Profit trend
11.5 k €
Headcount trend
0
Revenue to profit
Capital structure
- Equity72%
- Liabilities28%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 ✓ | 30.4 k € | ▼ 3.2% | 11.5 k € | 38% | 0 | — | 18.9 k € |
| 2023 ✓ | 31.4 k € | ▼ 17.1% | 8.4 k € | 27% | 0 | — | 36.7 k € |
| 2022 ✓ | 37.8 k € | ▲ 0.1% | 21.2 k € | 56% | 0 | — | 57.0 k € |
| 2021 | 37.8 k € | ▲ 3.8% | 25.8 k € | 68% | 1 | 37.8 k € | 35.9 k € |
| 2020 | 36.4 k € | — | 22.1 k € | 61% | 1 | 36.4 k € | 28.1 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- Tallinn, Kivimurru tn 11 korteriühistu
- OÜ Valdeku 29
- 1SmartHome Kinnisvarabüroo OÜ
- Alventos OÜ
- ARB Kinnisvarahaldus OÜ
- ÜHING HARGLA MEIE KODU
- Pongard OÜ
- Jõhvi vald, Jõhvi linn, Jaama tn 33 korteriühistu
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Harju maakond, Viimsi vald, Metsakasti küla, Angervaksa tee 15
- Registered: 1998-03-12
- VAT no.: EE100048506
- Form: piiratud vastutusega tulundusühistu
- View in Business Register
Beneficial owners
Board (1)
- Sergei Makarov — Juhatuse liige (since 1998-03-12)