Raatuse Kinnisvara OÜ
Activity
Raatuse Kinnisvara OÜ is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel” (EMTAK 6832). Annual revenue stands at 64.4 k € with 0 employees, ranks #5270 of 32,066 in real estate.
Overview (2024)
Revenue
64.4 k €
▼ 24.1%YoY
▲ 4.9×above industry median
Profit
1.3 k €
▲ 979%YoY
Profit margin
2.0%
Employees
0
—
Revenue per employee
—
Cost per employee
—
Equity
25.3 k €
Growth
Revenue
64.4 k €
▼ 24.1%
1y
▲ 9.4%
3y CAGR
—
5y CAGR
Profit
1.3 k €
▲ 979%
1y
▲ 341%
3y CAGR
—
5y CAGR
Employees
0
—
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
64.4 k €
Profit trend
1.3 k €
Headcount trend
0
Revenue to profit
Capital structure
- Equity100%
- Liabilities0%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 64.4 k € | ▼ 24.1% | 1.3 k € | 2% | 0 | — | 25.3 k € |
| 2023 | 84.7 k € | ▲ 18.9% | 119 € | 0% | 0 | — | 24.0 k € |
| 2022 | 71.3 k € | ▲ 45.1% | 1.3 k € | 2% | 0 | — | 23.9 k € |
| 2021 | 49.1 k € | ▲ 64.3% | 15 € | 0% | 0 | — | 22.6 k € |
| 2020 | 29.9 k € | — | 60 € | 0% | 0 | — | 22.6 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- OÜ Matroos Grupp
- LDS Consult OÜ
- Lüganuse vald, Kiviõli linn, Keskpuiestee 44 korteriühistu
- VPT Varad OÜ
- Gloter OÜ
- Tallinn, Anni tn 8 korteriühistu
- Tallinn, Rahumäe tee 6b // Retke tee 17 korteriühistu
- Narva linn, Võidu prospekt 13 korteriühistu
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Puiestee tn 64
- Registered: 1998-07-28
- VAT no.: EE100562257
- View in Business Register
Shareholders
Beneficial owners
Board (1)
- Margus Mäekala — Juhatuse liige (since 2007-02-05)