Osaühing Helston Trade
Activity
Osaühing Helston Trade is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Annual revenue stands at 60.9 k € with 0 employees, ranks #5476 of 32,066 in real estate.
Overview (2024)
Revenue
60.9 k €
▼ 12.0%YoY
▲ 4.7×above industry median
Profit
-810 €
▼ 103%YoY
Profit margin
-1.3%
Employees
0
—
Revenue per employee
—
Cost per employee
—
Equity
133.9 k €
Growth
Revenue
60.9 k €
▼ 12.0%
1y
▲ 24.3%
3y CAGR
—
5y CAGR
Profit
-810 €
▼ 103%
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Employees
0
—
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
60.9 k €
Profit trend
-810 €
Headcount trend
0
Capital structure
- Equity81%
- Liabilities19%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 60.9 k € | ▼ 12.0% | -810 € | -1% | 0 | — | 133.9 k € |
| 2023 | 69.2 k € | ▼ 5.3% | 23.2 k € | 33% | 0 | — | 134.7 k € |
| 2022 | 73.1 k € | ▲ 131% | 30.2 k € | 41% | 0 | — | 111.5 k € |
| 2021 | 31.7 k € | ▲ 7.2% | 2.7 k € | 9% | 0 | — | 81.3 k € |
| 2020 | 29.6 k € | — | 7.6 k € | 26% | 0 | — | 78.6 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- Tallinn, Tartu mnt 39 korteriühistu
- Kuusalu vald, Kuusalu alevik, Laane tn 7 korteriühistu
- Osaühing ARTEX TRADE
- Osaühing GT Motors
- Kambja vald, Ülenurme alevik, Tartu mnt 1 korteriühistu
- Tartu linn, Turu tn 3 korteriühistu
- Tallinn, Linnamäe tee 12 korteriühistu
- Tallinn, Lastekodu tn 22 korteriühistu
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Soo tn 8
- Registered: 1998-11-23
- VAT no.: EE100166077
- View in Business Register
Shareholders
Beneficial owners
Board (2)
- Raivo Udusalu — Juhatuse liige (since 2020-07-15)
- Targo Udusalu — Juhatuse liige (since 2014-10-13)