Osaühing Roosvall
Activity
Osaühing Roosvall is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Annual revenue stands at 321 € with 0 employees, ranks #27220 of 32,071 in real estate.
Overview (2024)
Revenue
321 €
▼ 56.5%YoY
▼ 41×below industry median
Profit
-14.4 k €
▲ 0.4%YoY
Profit margin
-4492.5%
Employees
0
—
Revenue per employee
—
Cost per employee
—
Equity
516.6 k €
Growth
Revenue
321 €
▼ 56.5%
1y
▼ 26.5%
3y CAGR
—
5y CAGR
Profit
-14.4 k €
▲ 0.4%
1y
▲ 12.6%
3y CAGR
—
5y CAGR
Employees
0
—
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
321 €
Profit trend
-14.4 k €
Headcount trend
0
Capital structure
- Equity100%
- Liabilities0%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 321 € | ▼ 56.5% | -14.4 k € | -4493% | 0 | — | 516.6 k € |
| 2023 | 738 € | ▼ 31.0% | -14.5 k € | -1963% | 0 | — | 436.5 k € |
| 2022 | 1.1 k € | ▲ 32.5% | -18.7 k € | -1748% | 0 | — | 452.0 k € |
| 2021 | 807 € | ▼ 34.0% | -10.1 k € | -1252% | 1 | 807 € | 470.7 k € |
| 2020 | 1.2 k € | — | -101.9 k € | -8329% | 1 | 1.2 k € | 480.8 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- Hooneühistu Kvartalnõi
- OÜ Laatsaret
- osaühing Halrika
- Garaažiühistu Kärdla Paemurru
- Põltsamaa vald, Puurmani alevik, Tallinna mnt 3 korteriühistu
- PMA Capital OÜ
- Tallinn, Lubja tn 7 korteriühistu
- Sunsky OÜ
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tuukri tn 58
- Registered: 1998-11-06
- VAT no.: EE100944930
- View in Business Register
Shareholders
Beneficial owners
Board (1)
- Valeri Džemesjuk — Juhatuse liige (since 1998-11-06)