Anttonix Osaühing
Activity
Anttonix Osaühing is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Annual revenue stands at 44.1 k € with 0 employees, ranks #7022 of 32,071 in real estate.
Overview (2024)
Revenue
44.1 k €
▼ 30.4%YoY
▲ 3.4×above industry median
Profit
27.0 k €
▼ 54.1%YoY
Profit margin
61.3%
Employees
0
—
Revenue per employee
—
Cost per employee
—
Equity
427.4 k €
Growth
Revenue
44.1 k €
▼ 30.4%
1y
▲ 9.8%
3y CAGR
—
5y CAGR
Profit
27.0 k €
▼ 54.1%
1y
▲ 99.4%
3y CAGR
—
5y CAGR
Employees
0
—
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
44.1 k €
Profit trend
27.0 k €
Headcount trend
0
Revenue to profit
Capital structure
- Equity67%
- Liabilities33%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 44.1 k € | ▼ 30.4% | 27.0 k € | 61% | 0 | — | 427.4 k € |
| 2023 | 63.4 k € | ▲ 38.1% | 58.9 k € | 93% | 0 | — | 400.4 k € |
| 2022 | 45.9 k € | ▲ 37.9% | 8.9 k € | 19% | 0 | — | 341.5 k € |
| 2021 | 33.3 k € | ▲ 27.9% | 3.4 k € | 10% | 0 | — | 332.6 k € |
| 2020 | 26.0 k € | — | 6.4 k € | 25% | 0 | — | 329.2 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- Amurahu OÜ
- Investflow OÜ
- Saue vald, Lehetu küla, Turba tee 1 korteriühistu
- Lääne-Harju vald, Paldiski linn, Sadama tn 15 korteriühistu
- Veemajanduse OÜ
- Narva linn, Rakvere tn 30 korteriühistu
- Jõhvi vald, Jõhvi linn, Narva mnt 82 korteriühistu
- Tallinn, Tuulemaa tn 21 korteriühistu
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa, Ranna tee 12
- Registered: 2000-05-18
- View in Business Register
Shareholders
Beneficial owners
Board (1)
- Harry Olavi Saarinen — Juhatuse liige (since 2023-10-12)