HARALD-HALDUS OSAÜHING
Activity
HARALD-HALDUS OSAÜHING is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Annual revenue stands at 27.8 k € with 0 employees, ranks #10488 of 32,066 in real estate.
Overview (2024)
Revenue
27.8 k €
▼ 45.7%YoY
▲ 2.1×above industry median
Profit
2.7 k €
▲ 158%YoY
Profit margin
9.6%
Employees
0
—
Revenue per employee
—
Cost per employee
—
Equity
340.4 k €
Growth
Revenue
27.8 k €
▼ 45.7%
1y
▼ 16.4%
3y CAGR
—
5y CAGR
Profit
2.7 k €
▲ 158%
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Employees
0
—
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
27.8 k €
Profit trend
2.7 k €
Headcount trend
0
Revenue to profit
Capital structure
- Equity54%
- Liabilities46%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 27.8 k € | ▼ 45.7% | 2.7 k € | 10% | 0 | — | 340.4 k € |
| 2023 | 51.2 k € | ▼ 34.1% | -4.5 k € | -9% | 0 | — | 337.7 k € |
| 2022 | 77.7 k € | ▲ 63.5% | -29.8 k € | -38% | 0 | — | 342.3 k € |
| 2021 | 47.5 k € | ▼ 2.2% | -26.6 k € | -56% | 0 | — | 372.1 k € |
| 2020 | 48.6 k € | — | -18.6 k € | -38% | 0 | — | 398.7 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- Rapla vald, Rapla linn, Lõuna tn 5 korteriühistu
- OÜ HAMBADOKTOR
- Lighthouse Kinnisvara OÜ
- JLC OÜ
- Tallinn, Katleri tn 19 korteriühistu
- Viljandi vald, Vana-Võidu küla, Teemeistri tee 1, Teemeistri tee 2, Teemeistri tee 3 korteriühistu
- Saue vald, Laagri alevik, Tuleviku tn 2 korteriühistu
- Tallinn, Mäepealse tn 18 korteriühistu
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Põlva maakond, Räpina vald, Räpina linn, Võõpsu mnt 29
- Registered: 2000-09-27
- VAT no.: EE100646241
- View in Business Register
Shareholders
Beneficial owners
Board (1)
- Harald Härm — Juhatuse liige (since 2000-09-27)