Osaühing Wirry
Activity
Osaühing Wirry is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Annual revenue stands at 378 € with 0 employees, ranks #27143 of 32,066 in real estate.
Overview (2025)
Revenue
378 €
· 0.0%YoY
▼ 35×below industry median
Profit
999 €
▲ 78.7%YoY
Profit margin
264.3%
Employees
0
—
Revenue per employee
—
Cost per employee
—
Equity
36.4 k €
Growth
Revenue
378 €
· 0.0%
1y
▲ 5.4%
3y CAGR
▲ 3.2%
5y CAGR
Profit
999 €
▲ 78.7%
1y
—
3y CAGR
▼ 58.1%
5y CAGR
Employees
0
—
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
378 €
Profit trend
999 €
Headcount trend
0
Capital structure
- Equity100%
- Liabilities0%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 378 € | · 0.0% | 999 € | 264% | 0 | — | 36.4 k € |
| 2024 | 378 € | ▲ 17.0% | 559 € | 148% | 0 | — | 35.4 k € |
| 2023 | 323 € | · 0.0% | -1.2 k € | -380% | 0 | — | 34.9 k € |
| 2022 | 323 € | · 0.0% | -1 € | -0% | 0 | — | 36.1 k € |
| 2021 | 323 € | · 0.0% | -10.3 k € | -3184% | 0 | — | 36.1 k € |
| 2020 | 323 € | — | 77.0 k € | 23852% | 0 | — | 46.4 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- Garaažiühistu KIVIÕLI SÕPRUS
- Haapsalu linn, Jõõdre küla, Pihlaka tee 8 korteriühistu
- Saue 9 Arenduse OÜ
- GARAAŽIÜHISTU LOKSA RADIAATOR
- Hooneühistu JÕHVI SÄDE
- Osaühing Genurd Grupp
- Mittetulundusühing Loigu tänav
- Garaažiühistu Metsapoole
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Muuli tn 4
- Registered: 2001-02-07
- View in Business Register
Shareholders
Beneficial owners
- Virve Pichen
Board (1)
- Kaido Pichen — Juhatuse liige (since 2001-02-07)