VÄÄNA ARENDUSE OÜ
Activity
VÄÄNA ARENDUSE OÜ is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Annual revenue stands at 685 € with 0 employees, ranks #26685 of 32,066 in real estate.
Overview (2024)
Revenue
685 €
▼ 52.9%YoY
▼ 19×below industry median
Profit
614 €
▲ 5.0%YoY
Profit margin
89.6%
Employees
0
—
Revenue per employee
—
Cost per employee
—
Equity
279.9 k €
Growth
Revenue
685 €
▼ 52.9%
1y
▲ 3.9%
3y CAGR
—
5y CAGR
Profit
614 €
▲ 5.0%
1y
▲ 21.5%
3y CAGR
—
5y CAGR
Employees
0
—
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
685 €
Profit trend
614 €
Headcount trend
0
Revenue to profit
Capital structure
- Equity100%
- Liabilities0%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 685 € | ▼ 52.9% | 614 € | 90% | 0 | — | 279.9 k € |
| 2023 | 1.5 k € | ▲ 316% | 585 € | 40% | 0 | — | 279.3 k € |
| 2022 | 350 € | ▼ 42.6% | 78 € | 22% | 0 | — | 278.7 k € |
| 2021 | 610 € | ▼ 71.6% | 342 € | 56% | 0 | — | 278.6 k € |
| 2020 | 2.1 k € | — | -1.2 k € | -54% | 0 | — | 278.3 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- Tartu linn, Raatuse tn 111 korteriühistu
- Hooneühistu Akvamariin Blue
- Rae vald, Jüri alevik, Ehituse tn 17a korteriühistu
- Hooneühistu Haapsalu Jalaka 2a
- Viljandi linn, Itaalia tn 9 korteriühistu
- Hooneühistu "Konkord"
- Rapla vald, Kodila küla, Põllu tn 3, Põllu tn 4 korteriühistu
- Garaažiühistu Seminari 34
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Lembitu tn 14-37
- Registered: 2001-10-25
- View in Business Register
Shareholders
Ownership chain
- OÜ REVAL KINNISVARA100.00%
- osaühing FLATERNA100.00%
- Alvar Kasera100.00%
Beneficial owners
Board (1)
- Alvar Kasera — Juhatuse liige (since 2004-07-13)