ATM Haldus OÜ
Activity
ATM Haldus OÜ is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Annual revenue stands at 147.3 k € with 0 employees, ranks #2811 of 32,066 in real estate.
Overview (2024)
Revenue
147.3 k €
▼ 20.1%YoY
▲ 11×above industry median
Profit
36.7 k €
▼ 15.6%YoY
Profit margin
24.9%
Employees
0
—
Revenue per employee
—
Cost per employee
—
Equity
1.23 M €
Growth
Revenue
147.3 k €
▼ 20.1%
1y
▼ 1.2%
3y CAGR
—
5y CAGR
Profit
36.7 k €
▼ 15.6%
1y
▼ 60.3%
3y CAGR
—
5y CAGR
Employees
0
—
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
147.3 k €
Profit trend
36.7 k €
Headcount trend
0
Revenue to profit
Capital structure
- Equity100%
- Liabilities0%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 147.3 k € | ▼ 20.1% | 36.7 k € | 25% | 0 | — | 1.23 M € |
| 2023 | 184.3 k € | ▲ 5.2% | 43.5 k € | 24% | 0 | — | 2.13 M € |
| 2022 | 175.2 k € | ▲ 14.8% | 48.3 k € | 28% | 0 | — | 2.09 M € |
| 2021 | 152.6 k € | ▲ 7.4% | 585.9 k € | 384% | 0 | — | 1.04 M € |
| 2020 | 142.1 k € | — | 21.1 k € | 15% | 0 | — | 1.45 M € |
| 2019 ✓ | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- Osaühing Carson Trade
- Nordimport OÜ
- Evlik Osaühing
- Osaühing Bason Investeeringud
- Osaühing Goldenspace
- K-man OÜ
- Tallinn, Tööstuse tn 91 korteriühistu
- Kohtla-Järve linn, Maleva tn 10 korteriühistu
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Ehitajate tee 116
- Registered: 2002-05-17
- VAT no.: EE100761139
- View in Business Register
Shareholders
Beneficial owners
Board (3)
- Arvo Ojaperv — Juhatuse liige (since 2002-07-05)
- Mart Ojaperv — Juhatuse liige (since 2002-07-05)
- Tarmo Tulp — Juhatuse liige (since 2002-07-05)