Ferra Grupp Osaühing
Activity
Ferra Grupp Osaühing is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Annual revenue stands at 115.9 k € with 0 employees, ranks #3343 of 32,066 in real estate.
Overview (2024)
Revenue
115.9 k €
▲ 13.0%YoY
▲ 8.9×above industry median
Profit
53.3 k €
▲ 55.5%YoY
Profit margin
45.9%
Employees
0
—
Revenue per employee
—
Cost per employee
—
Equity
318.0 k €
Growth
Revenue
115.9 k €
▲ 13.0%
1y
▲ 5.3%
3y CAGR
—
5y CAGR
Profit
53.3 k €
▲ 55.5%
1y
▲ 10.0%
3y CAGR
—
5y CAGR
Employees
0
—
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
115.9 k €
Profit trend
53.3 k €
Headcount trend
0
Revenue to profit
Capital structure
- Equity80%
- Liabilities20%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 115.9 k € | ▲ 13.0% | 53.3 k € | 46% | 0 | — | 318.0 k € |
| 2023 | 102.6 k € | ▼ 1.1% | 34.2 k € | 33% | 0 | — | 265.0 k € |
| 2022 | 103.7 k € | ▲ 4.5% | 45.6 k € | 44% | 0 | — | 231.9 k € |
| 2021 | 99.3 k € | ▲ 11.5% | 40.1 k € | 40% | 0 | — | 186.1 k € |
| 2020 | 89.0 k € | — | 18.5 k € | 21% | 0 | — | 146.1 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- Tallinn, Ehitajate tee 11 korteriühistu
- Saaremaa vald, Pärsama küla, Keskuse, Mägimänni, Pargi, Tulnuka korteriühistu
- Tallinn, Paekaare tn 40 korteriühistu
- Majahoid OÜ
- Järve kinnistu OÜ
- Naked-Island OÜ
- OÜ Lome
- Tallinn, Liikuri tn 46 korteriühistu
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Viljandi maakond, Viljandi linn, Kopli tn 9
- Registered: 2003-06-02
- VAT no.: EE101188177
- View in Business Register
Shareholders
Beneficial owners
Board (4)
- Madis Raud — Juhatuse liige (since 2020-01-15)
- Martin Raud — Juhatuse liige (since 2006-01-02)
- Piret Raud — Juhatuse liige (since 2006-01-02)
- Valmar Raud — Juhatuse liige (since 2006-01-02)