Kristiine Judokeskus OÜ
Activity
Kristiine Judokeskus OÜ is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Annual revenue stands at 101.9 k € with 0 employees, ranks #3698 of 32,066 in real estate.
Overview (2024)
Revenue
101.9 k €
▼ 2.8%YoY
▲ 7.8×above industry median
Profit
29.2 k €
▼ 17.5%YoY
Profit margin
28.7%
Employees
0
—
Revenue per employee
—
Cost per employee
—
Equity
408.6 k €
Growth
Revenue
101.9 k €
▼ 2.8%
1y
▲ 7.8%
3y CAGR
—
5y CAGR
Profit
29.2 k €
▼ 17.5%
1y
▼ 3.1%
3y CAGR
—
5y CAGR
Employees
0
—
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
101.9 k €
Profit trend
29.2 k €
Headcount trend
0
Revenue to profit
Capital structure
- Equity59%
- Liabilities41%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 101.9 k € | ▼ 2.8% | 29.2 k € | 29% | 0 | — | 408.6 k € |
| 2023 | 104.8 k € | ▼ 15.0% | 35.4 k € | 34% | 0 | — | 387.4 k € |
| 2022 | 123.3 k € | ▲ 51.5% | 66.1 k € | 54% | 0 | — | 352.1 k € |
| 2021 | 81.4 k € | ▼ 4.6% | 32.1 k € | 39% | 0 | — | 285.9 k € |
| 2020 | 85.3 k € | — | 43.1 k € | 51% | 0 | — | 268.8 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- Tallinn, Mahtra tn 6 korteriühistu
- Harku vald, Harku alevik, Instituudi tee 18 korteriühistu
- OÜ Rovax
- Põlva Autokeskus OÜ
- Tallinn, Randla tn 13 korteriühistu
- Tallinn, Juhkentali tn 8 korteriühistu
- Rapla Bussipark OÜ
- Kohtla-Järve linn, Metsapargi tn 10 korteriühistu
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Sõjakooli tn 3
- Registered: 2004-01-30
- VAT no.: EE101028376
- View in Business Register
Shareholders
Beneficial owners
Board (1)
- Jaan Lutsar — Juhatuse liige (since 2004-03-15)