OÜ EAÕK Varahaldus
Activity
OÜ EAÕK Varahaldus is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Annual revenue stands at 184.8 k € with 0 employees, ranks #2389 of 32,071 in real estate.
Overview (2024)
Revenue
184.8 k €
▼ 0.0%YoY
▲ 14×above industry median
Profit
28.4 k €
▼ 75.4%YoY
Profit margin
15.4%
Employees
0
—
Revenue per employee
—
Cost per employee
—
Equity
275.4 k €
Growth
Revenue
184.8 k €
▼ 0.0%
1y
▲ 58.8%
3y CAGR
—
5y CAGR
Profit
28.4 k €
▼ 75.4%
1y
▲ 6.9%
3y CAGR
—
5y CAGR
Employees
0
—
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
184.8 k €
Profit trend
28.4 k €
Headcount trend
0
Revenue to profit
Capital structure
- Equity10%
- Liabilities90%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 184.8 k € | ▼ 0.0% | 28.4 k € | 15% | 0 | — | 275.4 k € |
| 2023 ✓ | 184.8 k € | ▲ 17.4% | 115.6 k € | 63% | 0 | — | 247.0 k € |
| 2022 ✓ | 157.4 k € | ▲ 241% | 65.1 k € | 41% | 0 | — | 131.4 k € |
| 2021 ✓ | 46.1 k € | — | 23.3 k € | 50% | 0 | — | 66.3 k € |
| 2020 ✓ | — | — | -396.8 k € | — | 0 | — | 43.0 k € |
| 2019 ✓ | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- OÜ Melopus
- Floreas KV OÜ
- Bee Capital OÜ
- Estkompexim Toitlustus OÜ
- Saue Ärimaja OÜ
- TrendSoft OÜ
- Tallinn, Järveotsa tee 21 korteriühistu
- OÜ Polar Vara
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Wismari tn 32
- Registered: 2004-08-10
- VAT no.: EE100918351
- View in Business Register
Shareholders
Beneficial owners
Board (1)
- Aivar Sarapik (Aleksander) — Juhatuse liige (since 2019-07-18)