OÜ CH & kaubandus
Activity
OÜ CH & kaubandus is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Annual revenue stands at 50.7 k € with 0 employees, ranks #6318 of 32,066 in real estate.
Overview (2024)
Revenue
50.7 k €
▲ 7.7%YoY
▲ 3.9×above industry median
Profit
23.9 k €
▼ 25.2%YoY
Profit margin
47.2%
Employees
0
—
Revenue per employee
—
Cost per employee
—
Equity
1.25 M €
Growth
Revenue
50.7 k €
▲ 7.7%
1y
▼ 7.6%
3y CAGR
—
5y CAGR
Profit
23.9 k €
▼ 25.2%
1y
▼ 47.1%
3y CAGR
—
5y CAGR
Employees
0
—
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
50.7 k €
Profit trend
23.9 k €
Headcount trend
0
Revenue to profit
Capital structure
- Equity82%
- Liabilities18%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 50.7 k € | ▲ 7.7% | 23.9 k € | 47% | 0 | — | 1.25 M € |
| 2023 | 47.0 k € | ▼ 3.3% | 31.9 k € | 68% | 0 | — | 1.23 M € |
| 2022 | 48.6 k € | ▼ 24.1% | 46.5 k € | 96% | 0 | — | 1.20 M € |
| 2021 | 64.1 k € | ▲ 20.7% | 161.3 k € | 252% | 0 | — | 1.15 M € |
| 2020 | 53.1 k € | — | 99.2 k € | 187% | 0 | — | 990.6 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- Tallinn, Vikerlase tn 24 korteriühistu
- Tallinn, A. H. Tammsaare tee 125 korteriühistu
- Tallinn, Vabaõhumuuseumi tee 2a korteriühistu
- Tallinn, Luise tn 40 // Villardi tn 19 korteriühistu
- Timbifara Massadala OÜ
- Quantum Baltic OÜ
- A&G Agency OÜ
- Sillamäe linn, Mere pst 2 korteriühistu
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Harju maakond, Anija vald, Voose küla, Kulli
- Registered: 2005-04-21
- VAT no.: EE101016100
- View in Business Register
Shareholders
Beneficial owners
Board (1)
- Aivar Kant — Juhatuse liige (since 2005-04-21)