Pedajased paadimehed OÜ
Activity
Pedajased paadimehed OÜ is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Annual revenue stands at 178.3 k € with 0 employees, ranks #2452 of 32,066 in real estate.
Overview (2024)
Revenue
178.3 k €
▲ 81.9%YoY
▲ 14×above industry median
Profit
28.0 k €
▲ 185%YoY
Profit margin
15.7%
Employees
0
—
Revenue per employee
—
Cost per employee
—
Equity
-29.2 k €
Growth
Revenue
178.3 k €
▲ 81.9%
1y
▲ 392%
3y CAGR
—
5y CAGR
Profit
28.0 k €
▲ 185%
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Employees
0
—
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
178.3 k €
Profit trend
28.0 k €
Headcount trend
0
Revenue to profit
Capital structure
- Equity0%
- Liabilities100%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 178.3 k € | ▲ 81.9% | 28.0 k € | 16% | 0 | — | -29.2 k € |
| 2023 | 98.0 k € | ▲ 2811% | -32.8 k € | -34% | 0 | — | -57.2 k € |
| 2022 | 3.4 k € | ▲ 124% | -61.9 k € | -1838% | 0 | — | -24.4 k € |
| 2021 | 1.5 k € | ▼ 84.1% | -5.9 k € | -395% | 0 | — | 32.5 k € |
| 2020 | 9.4 k € | — | -4.1 k € | -43% | 0 | — | 95.7 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- osaühing Sangallo
- Vorbes Beauty Zone OÜ
- Maardu linn, Keemikute tn 36 korteriühistu
- Paul Kinnisvara OÜ
- Green Orbis OÜ
- R&A VARAD OÜ
- OÜ Lennuradari tee 12
- osaühing EKVES
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Viljandi maakond, Viljandi vald, Leie küla, Leie töökoda
- Registered: 2008-08-27
- VAT no.: EE101256290
- View in Business Register
Shareholders
Ownership chain
- Jõehobu ja Leemur OÜ50.00%
- Priit Kallas100.00%
- OÜ Grettelnete50.00%
- Tarvo Kuusk100.00%
Beneficial owners
Board (2)
- Tarvo Kuusk — Juhatuse liige (since 2022-09-05)
- Priit Kallas — Juhatuse liige (since 2008-09-23)