Voka Mõis Osaühing
Activity
Voka Mõis Osaühing is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Annual revenue stands at 30 € with 0 employees, ranks #27689 of 32,066 in real estate.
Overview (2024)
Revenue
30 €
▼ 66.7%YoY
▼ 435×below industry median
Profit
2 €
▲ 104%YoY
Profit margin
6.7%
Employees
0
—
Revenue per employee
—
Cost per employee
—
Equity
2.8 k €
Growth
Revenue
30 €
▼ 66.7%
1y
▼ 37.0%
3y CAGR
—
5y CAGR
Profit
2 €
▲ 104%
1y
▼ 12.6%
3y CAGR
—
5y CAGR
Employees
0
—
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
30 €
Profit trend
2 €
Headcount trend
0
Revenue to profit
Capital structure
- Equity4%
- Liabilities96%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 30 € | ▼ 66.7% | 2 € | 7% | 0 | — | 2.8 k € |
| 2023 | 90 € | ▼ 76.9% | -54 € | -60% | 0 | — | 2.8 k € |
| 2022 | 390 € | ▲ 225% | 50 € | 13% | 0 | — | 2.9 k € |
| 2021 | 120 € | ▼ 20.0% | 3 € | 3% | 0 | — | 2.8 k € |
| 2020 | 150 € | — | 1 € | 1% | 0 | — | 2.8 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- MaetAntister OÜ
- Puidupank OÜ
- AIANDUSÜHISTU AESPA KUUSEKE
- Mittetulunduslik Garaažiühing Kooli
- Türi vald, Türi linn, Kaare tn 33d korteriühistu
- Saue vald, Haiba küla, Sireli tee 1 korteriühistu
- Verum Justicia OÜ
- Pärnu linn, Niidu tn 3 korteriühistu
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Ida-Viru maakond, Jõhvi vald, Voka alevik, Pargi tn 22
- Registered: 2008-12-29
- View in Business Register
Shareholders
Beneficial owners
- Dmitry Orekhov
- Elena Orekhova
Board (1)
- Mario Pilsas — Menetlusdokumentide kättesaamiseks pädev isik (since 2017-12-05)