Ugandi Capital OÜ
Activity
Ugandi Capital OÜ is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Annual revenue stands at 13.4 k € with 0 employees, ranks #15858 of 32,066 in real estate.
Overview (2025)
Revenue
13.4 k €
▼ 60.7%YoY
≈near industry median
Profit
274 €
▼ 97.9%YoY
Profit margin
2.0%
Employees
0
—
Revenue per employee
—
Cost per employee
—
Equity
2.19 M €
Growth
Revenue
13.4 k €
▼ 60.7%
1y
▼ 37.9%
3y CAGR
▼ 50.1%
5y CAGR
Profit
274 €
▼ 97.9%
1y
▼ 87.7%
3y CAGR
▼ 77.0%
5y CAGR
Employees
0
—
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
13.4 k €
Profit trend
274 €
Headcount trend
0
Revenue to profit
Capital structure
- Equity100%
- Liabilities0%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13.4 k € | ▼ 60.7% | 274 € | 2% | 0 | — | 2.19 M € |
| 2024 | 34.2 k € | ▼ 38.5% | 13.2 k € | 39% | 0 | — | 2.19 M € |
| 2023 | 55.6 k € | ▼ 0.7% | 48.8 k € | 88% | 0 | — | 2.18 M € |
| 2022 | 55.9 k € | ▼ 90.4% | 148.0 k € | 265% | 0 | — | 2.13 M € |
| 2021 | 582.7 k € | ▲ 35.0% | 557.4 k € | 96% | 0 | — | 1.98 M € |
| 2020 | 431.8 k € | — | 425.0 k € | 98% | 0 | — | 1.42 M € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- Keskhaldus OÜ
- Pärnu linn, Pootsi küla, Põlma tee 5 korteriühistu
- Kohtla-Järve linn, Pärna tn 21 korteriühistu
- Aiandusühistu MARTSA RISTIKU
- RemmEstate OÜ
- Saku vald, Jälgimäe küla, Jälgimäe tee 51 korteriühistu
- Kose vald, Ardu alevik, Pala tee 10 korteriühistu
- PRIIMA INVEST OÜ
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Valga maakond, Otepää vald, Otepää linn, Lipuväljak 24
- Registered: 2011-03-01
- VAT no.: EE101690319
- View in Business Register
Shareholders
Beneficial owners
Board (2)
- Katrin Kalda — Juhatuse liige (since 2011-03-01)
- Siim Kalda — Juhatuse liige (since 2011-03-01)