KIRALIN INVEST OÜ
Activity
KIRALIN INVEST OÜ is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Annual revenue stands at 57.8 k € with 1 employees, ranks #5693 of 32,071 in real estate.
Overview (2025)
Revenue
57.8 k €
▼ 1.8%YoY
▲ 4.4×above industry median
Profit
18.6 k €
▲ 201%YoY
Profit margin
32.2%
Employees
1
· 0.0%YoY
Revenue per employee
57.8 k €
Cost per employee
4.4 k €
Equity
107.4 k €
Growth
Revenue
57.8 k €
▼ 1.8%
1y
▲ 5.4%
3y CAGR
▲ 12.5%
5y CAGR
Profit
18.6 k €
▲ 201%
1y
▼ 19.7%
3y CAGR
▲ 19.0%
5y CAGR
Employees
1
· 0.0%
1y
—
3y CAGR
· 0.0%
5y CAGR
Trends
Revenue trend
57.8 k €
Profit trend
18.6 k €
Headcount trend
1
Revenue to profit
Capital structure
- Equity97%
- Liabilities3%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 57.8 k € | ▼ 1.8% | 18.6 k € | 32% | 1 | 57.8 k € | 107.4 k € |
| 2024 | 58.9 k € | ▲ 6.1% | -18.4 k € | -31% | 1 | 58.9 k € | 158.8 k € |
| 2023 | 55.5 k € | ▲ 12.5% | 39.3 k € | 71% | 0 | — | 182.2 k € |
| 2022 | 49.3 k € | ▲ 15.8% | 36.0 k € | 73% | 0 | — | 142.9 k € |
| 2021 | 42.6 k € | ▲ 33.1% | 13.0 k € | 30% | 0 | — | 106.9 k € |
| 2020 | 32.0 k € | — | 7.8 k € | 24% | 1 | 32.0 k € | 94.0 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- HBerg Capital OÜ
- Tallinn, Tööstuse tn 47a korteriühistu
- Kohtla-Järve linn, Endla tn 3 korteriühistu
- Tallinn, Õismäe tee 122 korteriühistu
- Leontiine OÜ
- Kaheli Haldus OÜ
- Taju Residences OÜ
- Seventa OÜ
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Randla tn 18
- Registered: 2011-10-11
- VAT no.: EE101504450
- View in Business Register
Shareholders
Ownership chain
- OÜ Berenike100.00%
- Anatoli Novikov100.00%
Beneficial owners
Board (1)
- Anatoli Novikov — Juhatuse liige (since 2025-04-16)