VANALINNA INVESTEERINGUD OÜ
Activity
VANALINNA INVESTEERINGUD OÜ is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Annual revenue stands at 106.1 k € with 0 employees, ranks #3569 of 32,071 in real estate.
Overview (2024)
Revenue
106.1 k €
▲ 37.9%YoY
▲ 8.1×above industry median
Profit
4.6 k €
▲ 9.5%YoY
Profit margin
4.4%
Employees
0
—
Revenue per employee
—
Cost per employee
—
Equity
11.7 k €
Growth
Revenue
106.1 k €
▲ 37.9%
1y
▲ 47.1%
3y CAGR
—
5y CAGR
Profit
4.6 k €
▲ 9.5%
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Employees
0
—
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
106.1 k €
Profit trend
4.6 k €
Headcount trend
0
Revenue to profit
Capital structure
- Equity1%
- Liabilities99%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 106.1 k € | ▲ 37.9% | 4.6 k € | 4% | 0 | — | 11.7 k € |
| 2023 | 77.0 k € | ▲ 44.2% | 4.2 k € | 5% | 0 | — | 7.1 k € |
| 2022 | 53.4 k € | ▲ 60.2% | 104.4 k € | 196% | 0 | — | 2.9 k € |
| 2021 | 33.3 k € | ▲ 152% | -47.4 k € | -142% | 0 | — | -101.5 k € |
| 2020 | 13.2 k € | — | -62.5 k € | -473% | 0 | — | -54.1 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- I-SERVICE OÜ
- Maardu linn, Kellamäe tn 18 korteriühistu
- PREEMINENT HOUSES OÜ
- Tallinn, Läänemere tee 38 korteriühistu
- RIMAKI HALDUS OÜ
- Osaühing FiveTrade
- Tallinn, Videviku tn 16 korteriühistu
- M.A Consult OÜ
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Pärnu mnt 251
- Registered: 2013-03-07
- VAT no.: EE101618317
- View in Business Register
Shareholders
Ownership chain
- OÜ Aktia Trust50.00%
- Meelis Liivak100.00%
- UT Kinnisvara OÜ50.00%
- Urmas Tsahkna100.00%
Beneficial owners
Board (2)
- Meelis Liivak — Juhatuse liige (since 2017-06-05)
- Urmas Tsahkna — Juhatuse liige (since 2017-06-01)