Opetron Kinnisvara OÜ
Activity
Opetron Kinnisvara OÜ is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Annual revenue stands at 12.5 k € with 0 employees, ranks #16310 of 32,071 in real estate.
Overview (2024)
Revenue
12.5 k €
▲ 120%YoY
≈near industry median
Profit
1.3 k €
▲ 157%YoY
Profit margin
10.1%
Employees
0
—
Revenue per employee
—
Cost per employee
—
Equity
3.8 k €
Growth
Revenue
12.5 k €
▲ 120%
1y
▲ 194%
3y CAGR
—
5y CAGR
Profit
1.3 k €
▲ 157%
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Employees
0
—
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
12.5 k €
Profit trend
1.3 k €
Headcount trend
0
Revenue to profit
Capital structure
- Equity7%
- Liabilities93%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 12.5 k € | ▲ 120% | 1.3 k € | 10% | 0 | — | 3.8 k € |
| 2023 | 5.7 k € | ▲ 884% | -2.2 k € | -39% | 0 | — | 2.5 k € |
| 2022 | 579 € | ▲ 17.0% | -7.0 k € | -1201% | 0 | — | 2.4 k € |
| 2021 | 495 € | ▼ 82.4% | -6.1 k € | -1223% | 0 | — | 4.4 k € |
| 2020 | 2.8 k € | — | 2.9 k € | 105% | 0 | — | 10.4 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- Harku vald, Vääna küla, Tiigi tee 8 korteriühistu
- Soodi Invest OÜ
- Take Kinnisvara OÜ
- Põhja-Pärnumaa vald, Libatse küla, Libatse keskus 10 korteriühistu
- Nunne Maja OÜ
- OÜ Värvimeistri Imeteod
- Mulgi vald, Õisu alevik, Ringi tn 11 korteriühistu
- OÜ Katsal
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tatari tn 25-707
- Registered: 2013-05-22
- VAT no.: EE102364194
- View in Business Register
Shareholders
Ownership chain
- Opetron OÜ100.00%
- Octotron Grupp OÜ100.00%
- Viljar Jaamu100.00%
Beneficial owners
Board (1)
- Viljar Jaamu — Juhatuse liige (since 2022-03-28)