MK2 OÜ
Activity
MK2 OÜ is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Annual revenue stands at 57.3 k € with 0 employees, ranks #5727 of 32,071 in real estate.
Overview (2024)
Revenue
57.3 k €
▲ 18.9%YoY
▲ 4.4×above industry median
Profit
30.4 k €
▲ 15.7%YoY
Profit margin
53.1%
Employees
0
—
Revenue per employee
—
Cost per employee
—
Equity
118.3 k €
Growth
Revenue
57.3 k €
▲ 18.9%
1y
▲ 7.2%
3y CAGR
—
5y CAGR
Profit
30.4 k €
▲ 15.7%
1y
▼ 7.2%
3y CAGR
—
5y CAGR
Employees
0
—
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
57.3 k €
Profit trend
30.4 k €
Headcount trend
0
Revenue to profit
Capital structure
- Equity100%
- Liabilities0%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 57.3 k € | ▲ 18.9% | 30.4 k € | 53% | 0 | — | 118.3 k € |
| 2023 | 48.2 k € | ▼ 8.7% | 26.3 k € | 55% | 0 | — | 87.9 k € |
| 2022 | 52.8 k € | ▲ 13.6% | 33.9 k € | 64% | 0 | — | 61.6 k € |
| 2021 | 46.5 k € | ▲ 155% | 38.0 k € | 82% | 0 | — | 40.7 k € |
| 2020 | 18.2 k € | — | -12.5 k € | -68% | 0 | — | 6.7 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- Tallinn, Valdeku tn 19 korteriühistu
- OÜ Sõpruse Tehnopark
- osaühing Autod ja Osad
- Orase 13 OÜ
- Jõhvi vald, Jõhvi linn, Narva mnt 33 korteriühistu
- Lääne-Harju vald, Paldiski linn, Sadama tn 8 korteriühistu
- Narva linn, Hariduse tn 26 korteriühistu
- Tallinn, Katleri tn 21 korteriühistu
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 104a
- Registered: 2014-05-05
- VAT no.: EE102884030
- View in Business Register
Shareholders
Beneficial owners
Board (2)
- Marianne Kalma — Juhatuse liige (since 2016-07-12)
- Mikk Kalma — Juhatuse liige (since 2014-05-05)