Ööviiul OÜ
Activity
Ööviiul OÜ is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Annual revenue stands at 22.8 k € with 0 employees, ranks #11951 of 32,066 in real estate.
Overview (2025)
Revenue
22.8 k €
▲ 202%YoY
▲ 1.7×above industry median
Profit
-8.9 k €
▼ 128%YoY
Profit margin
-39.1%
Employees
0
—
Revenue per employee
—
Cost per employee
—
Equity
23.9 k €
Growth
Revenue
22.8 k €
▲ 202%
1y
▲ 2.8%
3y CAGR
▼ 18.2%
5y CAGR
Profit
-8.9 k €
▼ 128%
1y
▼ 9.8%
3y CAGR
—
5y CAGR
Employees
0
—
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
22.8 k €
Profit trend
-8.9 k €
Headcount trend
0
Capital structure
- Equity6%
- Liabilities94%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 22.8 k € | ▲ 202% | -8.9 k € | -39% | 0 | — | 23.9 k € |
| 2024 | 7.6 k € | ▼ 3.6% | 31.4 k € | 416% | 0 | — | 32.8 k € |
| 2023 | 7.8 k € | ▼ 62.6% | 1.7 k € | 21% | 0 | — | 29.7 k € |
| 2022 | 21.0 k € | ▼ 81.9% | -12.1 k € | -58% | 0 | — | 28.0 k € |
| 2021 | 115.8 k € | ▲ 86.0% | 5.5 k € | 5% | 0 | — | 40.1 k € |
| 2020 | 62.3 k € | — | 5.8 k € | 9% | 0 | — | 34.6 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- Tallinn, Lehola tn 9 korteriühistu
- Tallinn, Laulupeo tn 8 // 8a korteriühistu
- Nopia OÜ
- Tallinn, Pärnu mnt 332 korteriühistu
- Real Place OÜ
- Tallinn, Saha tn 23 korteriühistu
- Saue vald, Saue linn, Koondise tn 19a, Koondise tn 19b, Koondise tn 19c, Koondise tn 19d korteriühistu
- Osaühing Lenar
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Peterburi tee 34/4-304
- Registered: 2014-06-17
- View in Business Register
Shareholders
Beneficial owners
Board (1)
- Raily Pesor — Juhatuse liige (since 2014-06-17)