OÜ Fifty-Sixty
Activity
OÜ Fifty-Sixty is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Annual revenue stands at 62.4 k € with 0 employees, ranks #5386 of 32,066 in real estate.
Overview (2024)
Revenue
62.4 k €
▲ 21.8%YoY
▲ 4.8×above industry median
Profit
23.8 k €
▲ 27.0%YoY
Profit margin
38.1%
Employees
0
—
Revenue per employee
—
Cost per employee
—
Equity
138.2 k €
Growth
Revenue
62.4 k €
▲ 21.8%
1y
▲ 35.4%
3y CAGR
—
5y CAGR
Profit
23.8 k €
▲ 27.0%
1y
▲ 75.3%
3y CAGR
—
5y CAGR
Employees
0
—
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
62.4 k €
Profit trend
23.8 k €
Headcount trend
0
Revenue to profit
Capital structure
- Equity34%
- Liabilities66%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 62.4 k € | ▲ 21.8% | 23.8 k € | 38% | 0 | — | 138.2 k € |
| 2023 | 51.2 k € | ▲ 4.5% | 18.7 k € | 37% | 0 | — | 114.4 k € |
| 2022 | 49.0 k € | ▲ 95.0% | 22.9 k € | 47% | 0 | — | 95.7 k € |
| 2021 | 25.1 k € | ▼ 6.2% | 4.4 k € | 18% | 0 | — | 72.8 k € |
| 2020 | 26.8 k € | — | 32.4 k € | 121% | 0 | — | 68.4 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- IT Roots OÜ
- Osaühing Einroo Group
- Jõhvi vald, Jõhvi linn, Narva mnt 13 korteriühistu
- Viru-Nigula vald, Kunda linn, Koidu tn 73 korteriühistu
- osaühing Brevis Invest
- Narva linn, Kangelaste prospekt 11 korteriühistu
- Tallinn, Hanijala tn 3, Hanijala tn 5, Hanijala tn 7 korteriühistu
- Tartu linn, Uus tn 13b korteriühistu
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Graniidi tn 29-3
- Registered: 2016-01-05
- VAT no.: EE102890972
- View in Business Register
Shareholders
Beneficial owners
- Bianka Soe
Board (1)
- Mihkel Soe — Juhatuse liige (since 2016-01-05)