Soleado Management OÜ
Activity
Soleado Management OÜ is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Annual revenue stands at 64.8 k € with 1 employees, ranks #5241 of 32,066 in real estate.
Overview (2024)
Revenue
64.8 k €
▲ 4.5%YoY
▲ 5.0×above industry median
Profit
3.0 k €
▼ 58.4%YoY
Profit margin
4.6%
Employees
1
· 0.0%YoY
Revenue per employee
64.8 k €
Cost per employee
26.6 k €
Equity
27.8 k €
Growth
Revenue
64.8 k €
▲ 4.5%
1y
▲ 1.5%
3y CAGR
—
5y CAGR
Profit
3.0 k €
▼ 58.4%
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Employees
1
· 0.0%
1y
· 0.0%
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
64.8 k €
Profit trend
3.0 k €
Headcount trend
1
Revenue to profit
Capital structure
- Equity5%
- Liabilities95%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 64.8 k € | ▲ 4.5% | 3.0 k € | 5% | 1 | 64.8 k € | 27.8 k € |
| 2023 | 62.0 k € | ▼ 0.8% | 7.2 k € | 12% | 1 | 62.0 k € | 49.8 k € |
| 2022 | 62.5 k € | ▲ 0.7% | 13.9 k € | 22% | 1 | 62.5 k € | 42.5 k € |
| 2021 | 62.0 k € | ▲ 1.9% | -10.7 k € | -17% | 1 | 62.0 k € | 28.6 k € |
| 2020 | 60.9 k € | — | 13.7 k € | 22% | 1 | 60.9 k € | 39.3 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- Ehituskapital Osaühing
- Tallinn, Randla tn 26 korteriühistu
- Tartu linn, Tulbi tn 2e // Veeriku tn 12d korteriühistu
- Tartu linn, Jaama tn 171 korteriühistu
- OÜ MAILEN GRUPP
- OÜ Midyat
- Rae vald, Peetri alevik, Raudkivi tee 10, Raudkivi tee 12, Raudkivi tee 6, Raudkivi tee 8 korteriühistu
- Osaühing Hämmastav Universum
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Ehitajate tee 60-4
- Registered: 2017-02-17
- View in Business Register
Shareholders
Beneficial owners
Board (1)
- Oleg Lyutskevich — Juhatuse liige (since 2017-05-23)