Umbel Haldus OÜ
Activity
Umbel Haldus OÜ is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused” (EMTAK 68329). Annual revenue stands at 9.5 k € with 0 employees, ranks #18243 of 32,066 in real estate.
Overview (2024)
Revenue
9.5 k €
▼ 37.9%YoY
▼ 1.4×below industry median
Profit
9.6 k €
▼ 24.9%YoY
Profit margin
100.2%
Employees
0
—
Revenue per employee
—
Cost per employee
—
Equity
104.8 k €
Growth
Revenue
9.5 k €
▼ 37.9%
1y
▼ 15.5%
3y CAGR
—
5y CAGR
Profit
9.6 k €
▼ 24.9%
1y
▼ 17.9%
3y CAGR
—
5y CAGR
Employees
0
—
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
9.5 k €
Profit trend
9.6 k €
Headcount trend
0
Capital structure
- Equity100%
- Liabilities0%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 9.5 k € | ▼ 37.9% | 9.6 k € | 100% | 0 | — | 104.8 k € |
| 2023 | 15.4 k € | ▲ 10.6% | 12.7 k € | 83% | 0 | — | 95.3 k € |
| 2022 | 13.9 k € | ▼ 11.9% | 15.8 k € | 114% | 0 | — | 82.5 k € |
| 2021 | 15.8 k € | ▲ 14.7% | 17.3 k € | 109% | 0 | — | 66.7 k € |
| 2020 | 13.8 k € | — | 14.9 k € | 108% | 0 | — | 50.9 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- Physionomics OÜ
- KHS Invest OÜ
- Aadalu Kinnisvara OÜ
- Tallinn, Tuisu tn 7a korteriühistu
- Kohtla-Järve linn, Altserva tn 12 korteriühistu
- OÜ SANTAN TRADING
- HTV Finants OÜ
- Räpina vald, Veriora alevik, Uus tn 6 korteriühistu
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Rukki tn 18-2
- Registered: 2017-05-12
- View in Business Register
Shareholders
Beneficial owners
Board (1)
- Aulis Günninen — Juhatuse liige (since 2017-05-12)