KONE Holding OÜ
Activity
KONE Holding OÜ is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Annual revenue stands at 3.6 k € with 0 employees, ranks #23399 of 32,066 in real estate.
Overview (2024)
Revenue
3.6 k €
▼ 71.7%YoY
▼ 3.6×below industry median
Profit
-26.5 k €
▼ 4.6%YoY
Profit margin
-735.8%
Employees
0
—
Revenue per employee
—
Cost per employee
—
Equity
920.4 k €
Growth
Revenue
3.6 k €
▼ 71.7%
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Profit
-26.5 k €
▼ 4.6%
1y
▼ 62.6%
3y CAGR
—
5y CAGR
Employees
0
—
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
3.6 k €
Profit trend
-26.5 k €
Headcount trend
0
Capital structure
- Equity55%
- Liabilities45%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3.6 k € | ▼ 71.7% | -26.5 k € | -736% | 0 | — | 920.4 k € |
| 2023 | 12.7 k € | — | -25.3 k € | -199% | 0 | — | 946.6 k € |
| 2022 | 0 € | — | 978.5 k € | — | 0 | — | 971.9 k € |
| 2021 | 0 € | — | -505.6 k € | — | 0 | — | -6.5 k € |
| 2020 | 0 € | — | 499.1 k € | — | 0 | — | 499.1 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- OÜ Koidu Konsult
- Haabmik OÜ
- OÜ Kalamaja Haldus
- OÜ Ha-Si Service
- Veka Haldus OÜ
- Väike-Maarja vald, Väike-Maarja alevik, Ehitajate tee 3 korteriühistu
- Mittetulundusühing Kassi tee
- Aiandusühistu Vikipalu 3
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Harju maakond, Saku vald, Jälgimäe küla, Sõbra tee 2
- Registered: 2017-10-16
- VAT no.: EE102329692
- View in Business Register
Shareholders
Beneficial owners
Board (2)
- Madis Enok — Juhatuse liige (since 2017-10-16)
- Tõnis Enok — Juhatuse liige (since 2017-10-16)