Punane Project OÜ
Activity
Punane Project OÜ is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Annual revenue stands at 72.7 k € with 0 employees, ranks #4788 of 32,066 in real estate.
Overview (2025)
Revenue
72.7 k €
▲ 22.3%YoY
▲ 5.6×above industry median
Profit
-269.2 k €
▲ 37.1%YoY
Profit margin
-370.5%
Employees
0
—
Revenue per employee
—
Cost per employee
—
Equity
-166.3 k €
Growth
Revenue
72.7 k €
▲ 22.3%
1y
▼ 30.2%
3y CAGR
▼ 24.1%
5y CAGR
Profit
-269.2 k €
▲ 37.1%
1y
▲ 1.6%
3y CAGR
▲ 28.1%
5y CAGR
Employees
0
—
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
72.7 k €
Profit trend
-269.2 k €
Headcount trend
0
Capital structure
- Equity0%
- Liabilities100%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 ✓ | 72.7 k € | ▲ 22.3% | -269.2 k € | -370% | 0 | — | -166.3 k € |
| 2024 ✓ | 59.4 k € | ▼ 75.3% | -427.9 k € | -720% | 0 | — | 102.9 k € |
| 2023 ✓ | 240.0 k € | ▲ 12.1% | -267.5 k € | -111% | 0 | — | 530.8 k € |
| 2022 ✓ | 214.0 k € | ▲ 40.8% | -256.8 k € | -120% | 0 | — | 188.4 k € |
| 2021 ✓ | 152.0 k € | ▼ 47.2% | -272.4 k € | -179% | 0 | — | 445.2 k € |
| 2020 ✓ | 288.0 k € | — | -78.2 k € | -27% | 0 | — | 717.6 k € |
| 2019 ✓ | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- Narva linn, Juuli tn 5 korteriühistu
- A8 stuudio OÜ
- OÜ ALLBESTOR
- RO-Tiim OÜ
- OÜ Elinora
- MNB CapitalHoldings OÜ
- Narva linn, Kosmonaudi tn 3 korteriühistu
- Tartu linn, Roosi tn 37 // 39 korteriühistu
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Punane tn 26/1
- Registered: 2018-06-19
- VAT no.: EE102078299
- View in Business Register
Shareholders
Beneficial owners
Board (1)
- Guido Wolf — Juhatuse liige (since 2018-09-03)