Egert Tiidor OÜ
Activity
Egert Tiidor OÜ is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Kinnisvarateenuste vahendusteenus” (EMTAK 68311). Annual revenue stands at 16.3 k € with 1 employees, ranks #14408 of 32,066 in real estate.
Overview (2025)
Revenue
16.3 k €
▼ 65.4%YoY
▲ 1.3×above industry median
Profit
-2.1 k €
▼ 110%YoY
Profit margin
-13.1%
Employees
1
· 0.0%YoY
Revenue per employee
16.3 k €
Cost per employee
2.1 k €
Equity
80.5 k €
Growth
Revenue
16.3 k €
▼ 65.4%
1y
▼ 22.5%
3y CAGR
▼ 0.9%
5y CAGR
Profit
-2.1 k €
▼ 110%
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Employees
1
· 0.0%
1y
· 0.0%
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
16.3 k €
Profit trend
-2.1 k €
Headcount trend
1
Capital structure
- Equity75%
- Liabilities25%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 16.3 k € | ▼ 65.4% | -2.1 k € | -13% | 1 | 16.3 k € | 80.5 k € |
| 2024 | 47.2 k € | ▲ 40.3% | 22.0 k € | 47% | 1 | 47.2 k € | 82.6 k € |
| 2023 | 33.6 k € | ▼ 4.4% | 8.2 k € | 24% | 0 | — | 59.5 k € |
| 2022 | 35.2 k € | ▼ 16.1% | 15.0 k € | 43% | 1 | 35.2 k € | 51.3 k € |
| 2021 | 41.9 k € | ▲ 145% | 25.9 k € | 62% | 1 | 41.9 k € | 38.8 k € |
| 2020 | 17.1 k € | — | 7.5 k € | 44% | 0 | — | 12.9 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- Saue vald, Riisipere alevik, Metsa tn 10 korteriühistu
- Põlva vald, Põlva linn, Piiri tn 12 korteriühistu
- Viru-Nigula vald, Kunda linn, Mäe tn 16 korteriühistu
- Sahar Vosk OÜ
- Pärnu linn, Uus-Sauga tn 39a korteriühistu
- Tallinn, Lõime tn 11 korteriühistu
- Raasiku vald, Raasiku alevik, Pae tn 1 korteriühistu
- Rixto OÜ
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Tartu maakond, Kambja vald, Ülenurme alevik, Koovitaja tn 19
- Registered: 2019-04-10
- VAT no.: EE102229268
- View in Business Register
Shareholders
Beneficial owners
Board (1)
- Egert Tiidor — Juhatuse liige (since 2019-04-10)